Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legjobb barátnőmnek fontosabb a pasija mint én?

Figyelt kérdés
joh mert egyszer kétszer ok megértem hogy megbeszéljük és lemondja de sokadszor már nagyon elegem van az előzö pasijánál meg olyan volt h kint voltunk az utcán a a srác megállt ő beszállt és elmentek és tudja h szar de még is csinálja én egyszer sem csináltam ezt vele.
2009. márc. 18. 21:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
+ ha nics épppen vele akkor jo vagyok én is hogy elmenjek vele akárhova
2009. márc. 18. 21:58
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha megbeszéled vele.Legjobb barátnők vagytok, akkor ezt simán megbeszélheted vele.:)Fontos van te is neki hidd el!
2009. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Fontos vagy*

Elírtam bocsi!

2009. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
már csomoszor beszéltünk erről csomot is veszekedtünk ez miatt de mintha semmi se történt volna ugyan úgy folytatta sőt volt olyan h azt mondta h csak 15 percre jön ki ma meg az volt az indok h hideg van szóval már nem tudom de ha ő éppen nics akkor jó vagyok én is már nagyon unom
2009. márc. 18. 22:12
 5/23 anonim ***** válasza:

:(((

Biztos rossz lehet...Ha az én barátnőm csinálná nekem is nagyon szarul esne!Mondd meg neki, hogy kétled, hogy számára legjobb barátnőt jelentesz, mert akkor nem viselkedne így, és hogy gondolja át tényleg az egészet, ha ő lenne a te helyedbe.Nem tudok jobbat ne haragudj:S:(

2009. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert eljött az idő,amikor fontosabb lesz a pasi.Ez meg olyan,mintha irígykednél.Ha lesz pasid,meg fogod érteni.Addig meg próbáld elfogadni,és nem erőszakoskodni,mert abból csak veszekedés és harag lesz.
2009. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja!És kérdezd meg tőle, hogy biztos legjobb barátság ez?Mert az nem így működik...
2009. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi de már télleg nem tudom h mit csináljak és nagyon szarul esik:(:(:(
2009. márc. 18. 22:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom.Mondhatjuk, hogy fontosabb lesz a pasi, de akkor sem így kéne "lerázni" a barátnőjét.Normálisan megbeszélhetnék a dolgot, mikor kivel legyen stb.Nem otthagyni, kifogásokat találni!
2009. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nekem is volt, van is de soha sem hanyagoltam el egy hapsi miatt se mert pasiból rengeteg van de igazbarátból manapság nagyon kevés szerintem
2009. márc. 18. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!