Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek? Teljesen mag alatt van.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, a legjobb barátnőm 2évig járt egy fiával, de a barátja szakított vele a túlzott féltékenykedése miatt! Azóta a barátnőm teljesen maga alatt van. Pedig! A barátnőm csodálatosan szép, milliomos a családja, bárkit megkaphatna magának. Rengetek fiú járna vele, de neki senki nem kell, csak a volt barátja. Aki, egy csóró családból származik, csak a nevelőapja dolgozik, nem néz ki valami jól, többször meg is csalta a barátnőmet! Szerintem soha nem szerette igazán. De a barátnőm ezt nem érti meg, neki csak ez az egy fiú kell! Már az öngyilkosságot fontolja, napok óta csak sír. Egyszer a vonat alá akart lépni,csak azért nem tette meg, mert a családja vallásos és félt,hogy a pokolba kerülne. De azt mondja,hogy most már az sem érdekelné, ha a fiú nem lehet az övé! Szerintetek mit csináljak??? Nem tudom sehogy megnyugtatni, pedig hamarosan itt az érettségi, nyelvvizsgázni is fog, de nem tud a tanulásra sem koncentrálni! Szerintetek mit csináljak?? Hogy vonjam el a figyelmét a fiúról?? Vagy mi a teendő ilyenkor? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2011. ápr. 6. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már orvosi probléma. Az öngyilkosság legalábbis. Amúgy szerintem mutass be neki fiúkat, vidd el szórakozni és beszéljen egy pszichológussal!
2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez az öngyilkosság mostanság divat lett..
2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kingaa1 ***** válasza:
Tudod, ezeket hogy csóró, meg hogy megcsalták evel szerintem tisztában van a barátnőd. Egy emberi érzést csak az az ember érezhet, aki szerelmes(szerelemre értem) Csak a barátnőd tudja hogy mi van benne igazából, hogy mi volt köztük. A kivülállók mindig máshogy látják, látják a helyes utat, és hidd el ő is tudná mi a helyes út, de az emlékben akar élni.. Hónapok múlva helyrejön... légy türelmes... én a egjobb barátnőm vesztettem el, ugyanigy járt ahogy a tied... 5 éven át mindig kitartottunk, és most miután a szerelem jött ment egyre kevésbé... állitólag attól fél hogy ha rám néz eszébe jut a nagy Ő és azt nem akarja hogy megint sirjon..
2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Ez súlyosan hangzik. Hát próbáld meg "kirugdosni" otthonról, és életni vele tovább az életét. Am öngyi ellen itt egy jó nóta, nekem mindig erőt ad. http://www.youtube.com/watch?v=04JmRPjpTt0
2011. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Ma is elhívtam vásárolgatni.:) Utolsó köszi a zenét, de nem a mi világunk, de a szövege az jóó.:)
2011. ápr. 7. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ízlések és pofonok tudod.
2011. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem menj el vele sokat kirándulni vagy valahova ahol emberek között lehet!

Mondd el neki hogy rád mindig számíthat és bízhat benned!

2019. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!