Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire gáz, ha egy pasinak szőrös a hónalja?

Figyelt kérdés
(Csak nem mindig van kedvem borotválkozni)
2011. jún. 5. 15:21
1 2
 1/12 Kingaa1 ***** válasza:

nem gaz annyira csak kellemetlen. Mi a tavalyelott mikor voltunk a balatonon, le tagadtam volna legszivesebben a tarsunkat, mert annyira rosszl allt neki...


Ha nem mindig van kedved, akkor ez hanyagsagra utal... azt jelenti h talan mosakodni sem szeretssz..


es ez nem sertes

2011. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

pár órával ezelőtt is ezt kérdezte valaki! :D

nézd meg azt a kérdést!

a többség nem szereti, ha egy izzadt szőrpamacs hozzáér, és látványnak is ronda.

2011. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Legyen tiszta, ápolt. Használjon dezodort. Akkor lehet szőrös.
2011. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kingaa1 ***** válasza:
es neha budi is:)
2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, ha borostás. Viszont, a soha le nem szedett hónalj szőr kicsit kiábrándító számomra. Nagyon bújós vagyok, ezért inkább a simára szavazok. Nem szeretem, ha csikizi az arcomat, fülemet:)
2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

hát ha nem dzsungel akkor nem gáz bár úszásnál mikor minden tempónál fel jön 1 vízi pocok :D [szupkay powa]


19F

2011. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nah oké köszi mindenkinek :) Akkor most leléptem borotválkozni :P
2011. jún. 5. 15:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy az túlzás, hogy mosakodni sem szeretnék, mert irritál, ha érzem a saját szagom és olyankor kicsit távolodok a páromtól is, ami neki nem mindig tetszik, mert ő is bújós :) Bár azt mondja neki az "illat" , de engem akkor is zavar..
2011. jún. 5. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem túlságosan szőrős, az nem gáz.
2011. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavar,ha egy férfinek természetes állapotában szőrös a hónalja.Szerintem nem gáz és nálam nem is elvárás ott a szőrtelenítés.A szőr pedig nincs összefüggésben a higéniával!!!Max nyáron,strandszezonban érdemes leszedni,de amúgy szerintem nem szükséges.

19/L

2011. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!