Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » <<<<<<<Mitől Jó nő egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

<<<<<<<Mitől Jó nő egy nő? >>>>>>>

Figyelt kérdés

Kedves férfiak ez a kérdés nyilván elsősorban hozzátok szól!

Mondjuk ha néhány pontba kéne szedni,hogy a jó nő fogalmát...

Nos kíváncsian várom!


2011. jún. 5. 21:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

17:50-nek:

Igen, ezt én is mondtam, h vmiben lehet okosabb a lány. De ne abban ami az én szakterületem! Tehát tegyük fel, ha én kvantumfizikus vagyok, akkor könyörgök, a csaj ne fizikában, hanem mondjuk irodalomban vagy töriben előzzön meg. Ez sztem tök korrekt, de mindegy.


Ugyanén: 00:03

2011. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Pina pina punci vagina és nunci
2011. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

00:33

Oké, és mi van, ha álmaid nőjéről van szó, és csak az az egyetlen bibi, hogy mégis abban jobb, amiben te vagy a legjobb? Lapát?

2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Más nőt keresek. Nekem nagyon fontos h ne abban legyen jobb.
2011. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!Puszi!
2011. jún. 9. 09:06
 26/33 anonim ***** válasza:

19:52

Emiatt képes lennél lemondani arról, aki minden másban tökéletes?! Pfff...

2011. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

19:52 vagyok.


Figyelj. Ha valaki jobb nálam abban, ami az én szakterületem, az eleve nem lehet az álmaim nője; ez ellentmondás. Persze külsőleg lehet nagyon szép meg minden, de az kevés ahhoz, hogy párt alakítsunk. Másban legyen jobb, mint én, másban jeleskedjen, így kiegészítjük egymást, és így kölcsönösen tiszteljük is a másikat. Ha olyan dologban jobb nálam, amihez én a leginkább értek, akkor hogyan tisztelne engem a párom szerinted? Nem tudom, a mai emberek miért nem számítják bele a tisztelet aspektusát is, miért csak a szerelmet tartják lényegesnek? Aztán csodálkoznak h szakítanak, mert a "szerelem kihűlt"... no comment.

2011. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

10:40

"Ha olyan dologban jobb nálam, amihez én a leginkább értek, akkor hogyan tisztelne engem a párom szerinted?"


"Enyhe" önbizalomhiányt veszek észre a szavaidban: te úgy gondolod hogy a másiknak kötelessége "titkolni" ha pl. egy közös hobbiban jobb mint te (mert akkor ugrott a picike önbizalmad, hisz szerinted egy nő nehogy már jobb legyen abban amiben elvileg te vagy a legjobb), ezért nem hagyod hogy igazán jól érezze magát (szerinted kinek okoz örömet ha valamibe nem adhat bele mindent ami tud, ha nem szabad maximumot nyújtania?). Hol itt a szerelem?


"a mai fiúk egy jelentős része sajnos már sokszor nem foglalkozik a büszkeségével. :( "


Neked viszont a büszkeséged fontosabb mint a másik. Amiről írsz az alapvetően gyerekes, "ha a másik nem hagy nyerni valamiben akkor bevágom a durcát" hozzáállás.


Ha látod hogy a másik jobb abban amit szeretsz csinálni, annak inkább motiválóan kellene hatnia rád (hogy igyekezz még jobb lenni), nem pedig úgy hogy "a másiknak hagynia kell engem nyerni".

2011. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

14:43, te miről beszélsz??? Egyszerűen nem értem hogy mit nem lehet ezen érteni...


""Enyhe" önbizalomhiányt veszek észre a szavaidban: te úgy gondolod hogy a másiknak kötelessége "titkolni" ha pl. egy közös hobbiban jobb mint te (mert akkor ugrott a picike önbizalmad, hisz szerinted egy nő nehogy már jobb legyen abban amiben elvileg te vagy a legjobb), ezért nem hagyod hogy igazán jól érezze magát (szerinted kinek okoz örömet ha valamibe nem adhat bele mindent ami tud, ha nem szabad maximumot nyújtania?). Hol itt a szerelem?"


Isten ments, hogy titkolja!!! Kértem én ilyet bárhol is? Hol olvastál ilyet? Hol írtam ilyet???

Éppen azt szeretném, hogy tisztában legyünk egymás tudásával, ne akadályozzuk egymást az önmegvalósításban, és éppen ezért nem fogok ilyen nőt keresni magamnak, aki jobb nálam a kedvenc elfoglaltságomban vagy a szakmámban. De miért kéne bármit is eltitkolnia? Kinek jó az? Hát senkinek, éppen ezért ilyet nem is írtam, csak a te fantazmagóriádból ugrott ki ez a baromság.


"Neked viszont a büszkeséged fontosabb mint a másik."


-.-" Anyám, ilyen értetlent... Nem, nem fontosabb. De minden embernek van büszkesége, ne mondd már, hogy neked nem fontos a büszkeség. Azt akarom, hogy a lány felnézzen rám valamiben, amit én tudok, és ő meg nem, és én is tiszteljem azért, amit ő tud, és én nem. Mi ebben az olyan nagyon kivetni való? Igen, fontos az h tiszteljen, hogy megbecsüljön, és enélkül nem tudok párkapcsolatot elképzelni. Valami miatt azonban nem tudsz azonosulni ezzel a gondolattal. Nézd, te pl. hogyan viselnéd, ha egy 5 tagú bandával találkoznál az utcán, és a barátnőd védene meg téged, nem pedig te őt? Hát nem a büszkeségedet sértené?


"Amiről írsz az alapvetően gyerekes, "ha a másik nem hagy nyerni valamiben akkor bevágom a durcát" hozzáállás."


A szándékos félreértésnek a netovábbja... Isten ments, hogy hagyja magát a lány, az lenne csak az igazi szégyen! Azt akarom, hogy abban ne legyen jobb nálam, ami az én szakterületem. És nem azért, mert hagyja magát, hanem azért, mert egyszerűen nem ért hozzá. Hova ragozzam még ezt; mit nem lehet ezen felfogni?


"Ha látod hogy a másik jobb abban amit szeretsz csinálni, annak inkább motiválóan kellene hatnia rád (hogy igyekezz még jobb lenni), nem pedig úgy hogy "a másiknak hagynia kell engem nyerni"."


Motiválna, ha ilyet látnék, nekem elhiheted. És ezredszer is leírom: soha de soha de soha de soha nem akarnám, hogy hagyja magát... hogy akarhatnék ilyet? Azt mondom, hogy ha én pl. fizikusi pályára megyek, akkor semmiképp sem akarok fizikus lánnyal összejönni, mert nem akarom, hogy abban jobb legyen, amihez én értek.


Te hogyan viselnéd, ha jobb nálad a társad abban ami tulképpen az életed? Olyan könnyen szidkozódsz anélkül, hogy megértenéd amit írtam, vagy hogy belegondolnál, ha veled történne ilyesmi. Előbb gondolkozz, aztán írj, légy szíves. ha neked pedig abszolút nincs büszkeséged, hát az a te bajod, de ne akard ezt más emberre is ráerőltetni a "szerelem" érdekében.

2011. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Még egy megjegyzés:

Úgy vélem, hogy szerinted a sors adja a szerelmet, és azt nekem el kell fogadnom. Én szerintem pedig a párom és én DÖNTÜNK, hogy egymást választjuk-e, tehát megválaszthatjuk partnerünket, így nyilván tudok olyan nőt találni, akit nem akadályozok az önmegvalósításban, és ő se engem. Ez a nagy különbség kettőnk között. Nálam a szerelem az nem egy érzés, hanem egy döntés. És az a nő, aki jobb nálam a kedvenc szakterületemen, definíció szerint nem lehet álmaim nője.

2011. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!