Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért szoktatok szívatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért szoktatok szívatni egy fiút?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:55
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
mit értesz szívatás alatt? az ilyen haveri piszkálódást, vagy kapcsolatban átverést?
2011. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem úgy gondolja hogy iskolában.

2 dolog miatt. vagy bejön nekik de a fiú félénk ezért finoman néha megszívatják

vagy ő a kiközösített az osztályban és őt mindenki szívatja.

2011. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Arra gondol, hogy iskola után bekergetik a sikátorba, jól megverik és elszedik az összes pénzét, meg a mobiltelefonját.


Ejnye, ezek a lányok...

2011. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha egy fiút átejtettek avval hogy,bejön nektek közbe meg

csak szívatjátok szórakoztok vele valamiért.

2011. jún. 5. 23:00
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

A mi időnkbe egy pofonnal elvolt rendezve, az általad említett "szivatás", máskor tudta hol a helye és nem képzelte magát felsőbbrendűnek.

34/F

2011. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 napietus ***** válasza:
100%

olyat nem szoktam csinálni, hogy olyat mondok, ami nem igaz. de az, hogy az "elmegyünk fagyizni" kérdésre igennel válaszolok, még nem azt jelenti, hogy a "hozzám jössz?" kérdésre ugyanez lesz a válasz. tehát attól, hogy egy lány szívesen van Veled, élvezi a társaságodat, még nem azt jelenti, hogy szerelmes is beléd.


sok félreértés elkerülhető lenne, ha éreznéd a kettő közti különbséget...

2011. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
23:03-as, mikor is volt az a "mi időnk"? mert én 29 vagyok, és nem emlékszem ilyesmire. apám a kezed eltörte volna, ha meg mersz ütni. meg más lányoké is...szóval nem hantázunk...
2011. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmm tudom mire gondolsz..Hogy tegyük fel beszélgetsz egy lánnyal meg minden okésnak tűnik mert nem mondja el, ha mondjunk nem akar tőled semmit csak mondjunk dugni vagy valami...a válasz az, hogy sok lány már túl "érett" fiatalon legalábbis azt hiszi, hogy ő egy teljessen tökéletes lány. mindenki szereti..Amit csinál az úgy a legjobb és mindenki b*a meg..egész egyszerűen unatkoznak.

Legtöbb még csak szeretni se tud, mert teljessen máshogy vannak nevelve. Általában erre mondják ,hogy ribanc. A legtöbb fiút meg nincs mit titkolni azt szereti egy lányban, ha nem foglalkozik vele...sokszor jártam így.

Élvezik, ha szereti őket valaki mert jó hatással van az önbecsülésükre, hogy szopnának f**t:D most is szerintem ilyenbe vagyok de tök mindegy...

2011. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen csak van egy ksi korkülönbség, a másik meg hogy jogosan kapott akkor a lány és nem ment az apjához sírni csak azért mert kijárt neki. Tudta hogy jogosan kapta és beletörődött

A másik nem hiszem én azt hogy, az apuka nekiment volna egy jó kondícióban lévő fiatal srácnak


Különben is rég házas vagy, hova szédítenél már fiatal kölyköket?

2011. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bosszúból, ha korábban megalázott.
2011. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!