Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért szoktatok szívatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért szoktatok szívatni egy fiút?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:55
1 2
 11/16 napietus ***** válasza:
nem vagyok olyan rég házas, hogy ne emlékezzek ezekre a dolgokra :) egyébként az én apám BIZTOSAN eltörte volna a kezed. vagy lelő és elás a diófa alá... és, ha már a felmenőknél tartunk: Neked nem tanították meg, hogy úriember nem üt meg nőt? kettőt lapoztál a "Kulturált viselkedés szabályai" c. könyvben, vagy mi történt :P:D?
2011. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1-2 pofon a legjobb házasságban is előfordul, 29 évesen ne oktass ki ha meg kérhetlek
2011. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 napietus ***** válasza:

azért, mert 5 évvel idősebb vagy? na ne már :) egy generáció vagyunk, ha tetszik, ha nem.


és akkor ezek szerint a házasságom sem jó. nem tűrném, hogy egy kan megüssön (az ilyet nem nevezem férfinak, édesapám és férjem iránt érzett szeretetből).

2011. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy foglalkoznak veled. Ha teljesen normális vagy, vagy netán még jó "pasinak" is tartod magad akkor meg tuti azért, mert az egyiknek vagy akár többnek is a "bolyból" bejössz és akkor dumálgatnak rólad és ilyenek sülnek ki belőle ami aztán nagyon vicces számukra. Amúgy nekem is az első gondolatom az volt, hogy a kis csirkéknek nem ártana egy két pofon, de természetesen nem így kell eljárni, ez csak az én elmémben foganhat meg és netovább!
2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem ismerik az őszinteség fogalmát, szerintük az egyenlő a bunkósággal.
2011. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Férfi nőt meg ne üssön, jó házasságban nincs pofon és aki ilyen lányt nevel fel, hogy érzéketlen ribanc lesz, annak jár a pofon nem pedig a lánynak.

A ribanc lánynak max csak az apjától járhat..

2011. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!