Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kérdezgesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne kérdezgessen ilyeneket? Lent.14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 3 hete ismerek kb. és tetszik nekem de ő ezt nemtudja. és olyan kérdései vannak hogy már ég a fejem:S tegnap megkérdezte hogy nem-e fekszek le vele mint barát. elösször azthittem hogycsak poénkodik. de aztán kiderült h komolyan gondolta. ésmeg megmondtam hogy nem. ő meg besértödött, meg olyanokat írt hogy olyan vagyok mint egy 3 éves (mert nemakarok vele lefeküdni) aztán összeis vesztünk. ma bocsánatot kért. de megint elkezdte, de most azt hogy camozunk-e mesztelenül :O meg olyanokat kérdezget hogy borotválom-e. és ez nekem nagyon kínos mert én nemvagyok olyan lány aki mindenkinek levetkőzik meg lefekszik mindenkivel. meg nemis járunk meg semmi.. hogyan magyarázzam el neki hogy ne kérdezgessen ilyeneket hogy nehaaragudjonmeg?:S
2011. jún. 6. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ne csináld már hogy ilyen egy mai 14éves. ez szánalmas. akkor viszont jól figyelj : ő nem szeret téged. akkor nem mondana ilyeneket, ezt elhiheted. sokkal jobban jársz, ha otthagyod, minél hamarabb.
2011. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm.

azért válaszok jöhetnek még hogy a többiek mit gondolnak:):/

2011. jún. 6. 18:19
 13/20 anonim ***** válasza:
de ne csináld már hogy ezen gondolkodsz. annyira egyértelmű. ha belemennél megbánnád. használd az eszed az ég szerelmére! csak 3 hete ismer, és már ilyenekre akar rávenni. szabadulj meg tőle. ebből jó nem sülhet ki. senki se fogja azt mondani, hogy csináld meg amit akar tőled.
2011. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kicsit kanos a kiscsávó nem? vagy nagy kangépnek érzi magát...
2011. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

utólsó: ezek szerint az.:DxD.

de most az utobbi 1-2 napba nemis lehetett vele szinte másról beszélni. :O

amugy ma beszéltem vele.. ismét összevesztünk, és ismét bocsánatot kért, de megmondtam neki hogy többet ne beszéljünk, és most annyira fáj :'(

nagyon hiányzik:'( nagyonszeretem:'(

2011. jún. 6. 21:05
 16/20 anonim ***** válasza:
3 hete ismered nem? annyi idő azért nem elég, hogy úgy igazán megszeress valakit. legalábbis nálam. hamar túl leszel rajta, meglátod, csak télleg ne beszélj többet vele, ha lehet ne is gondolj rá. legyél sokat a barátaiddal, nevessetek, szórakozz, és egyszer majd megismersz egy rendes srácot, akivel minden tök jó lesz:)
2011. jún. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne akülsejét nézd, hanem, hogy milyen belülről!!!



Lehet, hogy külsőre nagyon belezúgtál, de ha jobban belénézel láthatod, hogy ez egy szemét kis mindenkit jól megkúró, érzéketlen alak.



Annyi rendes srác vár Rád, de te meg egy ilyennel vesztegeted az idődet és még mindig nem nyílt fel a szemed.


Hát, ha ennyire azt akarod, hogy kihasználjon...

2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, de most fogod eldönteni, hogy folytatod az életed. Ha leállsz vele, akár magyarázkodni és bocsánatot kérni, akár engedsz neki, mert "szereted" és mert "olyan rossz nélküle", akkor azt valószínűleg egész életedben bánni fogod, mert az ő szándékai elég nyilvánvalóak. Légy határozott, és inkább most szomorkodj kicsit, mert csalódtál benne, csak még magadnak se ismered be, mint majd 20-25 évesen, amikor már a 20. olyan kapcsolatodon vagy túl, amiben kihasználtak, és csak arra kellettél a fiúknak.
2011. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Picilány!

Miért nem kerülöd az ilyen kis csótányokat???

Ez nyilvánvaló ,hogy téged a kisgyerek csak magára akar húzni és ennyi...Ne foglalkozz vele és keress mást!És jó ,hogy nem az vagy aki mindenkinek csak úgy odaadja magát ,meg ilyesmi!Az ilyen dolgokkal várj egy komolyabb kapcsolatig!Érdemes!!!

2011. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Reni, te vagy az?
2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!