Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Higgyek neki? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztály társamba szerelmes voltam, ő is belém de nem történt semmi. mikor végre kiszerettem belőle akkor olyanokat írogat nekem hogy -kedvellek,jó fej vagy, lógnék veled. Azt tudni kell hogy fél éve nagy bunkó volt velem. Megkérdeztem az eggyik haverjától mért lett kedves azt mondta hogy - Te vagy az aki meg védi majd az igazgatótól. (egyszer volt olyan hogy kamuztam az igazgatónak hogy nem láttam semmit pedig láttam mindent) . De én már teljesen bele éltem magamat hogy újra tetszek neki meg minden. És van egy olyan érzésem hogy tényleg tetszek neki. Mit tegyek ? higgyek a haverjának?
2011. jún. 6. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne ilyen hülyeségeken agyalj

Pippantsd le

2011. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont.
2011. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább tanulásra figyelj ilyen idősem még
2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű .... hogy pattintsam le ? mennyek oda hozzá és mit mondjak neki? és ha tényleg csak azt akarja hogy megvédjem akkor milyen gáz lesz már . Tudok attól tanulni hogy valakibe szerelmes vagyok nem? órán attól figyelek csak néha álmodozok :D
2011. jún. 6. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Távolról sem azt írja, hogy szeretlek, gyönyörű vagy, randiznék veled, mégis képes vagy félreérteni.
2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké . de eddig állandóan bunkó volt meg minden egy jó szót sem szólt hozzám csak oltogatott. Az nem furcsa hogy egyik pillanatról a másikra ilyeneket írogat?
2011. jún. 6. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, de nem udvarlás.
2011. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazat mondott a haverja?
2011. jún. 6. 16:32
 9/10 Valaki0702 ***** válasza:
Melyi városba laktok?
2011. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mik közöd van hozzá?Már bocs
2011. jún. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!