Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek higgyek neki? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki? Ha nem, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit másfél éve ismerek, ő 30, én pedig 18 vagyok. ( kritikát nem kérek ). A lényeg, hogy ő nagyon belém van esve, ha meglát más pasival akkor ordít, teljesen kiakad, még a lányokra is féltékeny, multkor is elment leinni magát mert megharagudtam rá. De összejönni nem akar velem mert szerinte én ugyis átverném mert én szép vagyok és fiatal, ő pedig öreg és csúnya. ( pedig nekem tetszik, de nem hiszi el.) Mindennap találkoztunk régen, de most itt a nyár és elment egész nyárra a rokonáékhoz, hogy átgondolja ezt az egészet, hogy mitévő legyen, hogy jól döntsön, mert hullára szerelmes belém és hogy megprobálja-e.. mert ha megbántanám megszakadna a szíve. Nah mind1 így vagyok a pasival, és neki van egy legjobb barátja aki husz évvel idösebb nála kb és én őt is ismerem, és azt mondta nekem, hogy a pasi nem akar tőlem semmit, és hogy nem érdeklem őt.. és most ő akar velem találkozni. (mármint az öregebb) a kérdés az hogy: most szerintetek elhiggyem az öregnek amiket mondott, vagy csak azért mondta mert rám akar hajtani?? Ha nem hiszek neki akkor meg mit csináljak hogy a pasi megbizzon bennem??? A normális válaszokat előre is köszönöm !!!!!
2011. júl. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

"ő 30, én pedig 18 vagyok"

lol

2011. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most ezen mi a lol??
2011. júl. 30. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
A vén kecske csak meg akarja nyalni a sót...jelen esetben téged. Hagyd a fenébe és légy a 30 évessel! :)
2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30 vs 18:DDDD Meg öregebb:DDDD
2011. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 22:26-nak köszi. :)
2011. júl. 30. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
És egész nyáron rajtad gondolkozik a rokonaival?Hát nem dolgozik ez a jóember? Atyagatya..lusta....
2011. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
érdekes helyzet. sztem semmiképp se hidd el az öregebbnek amit mondott... ha pedig a 30 éves pali tényleg bejön, hát bizonyítsd be neki: beszélgess el vele mélyen, hass rá. Egy próbát megér, ha látod h mégse stimmel minden, otthagyod, ha át akarna verni ugysem szakadna meg a szíve xd És amugy meg hátha vannak még normális idősebb pasik. lehet te pont egy ilyenbe botlottál. Sztem próbáld meg. Sok sikert!
2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugy értem normális idősebb pasik, akik a sokkal fiatalabb lányokat nem csak kihasználni akarják. mert mint tudjuk ez gyakori...-.-
2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom h az öreg igazat mondott -e, de az biztos hogy rád akar hajtani!!! És lehet hogy a fiatalabbal is megbeszélték ezt, hogy te akarod őt ( a 30-ast) és ezért könnyűvérűnek gondolnak?!

De ez csak sejtés. Azért elég furcsa, h az öreg is be akart próbálkozni...

hát nem tudom mi lenne a jó döntés, talán úgy tudnád meg ha tényleg jobban megismernétek egymást. lefeküdni nem kellene gyorsan, inkább tudd meg hogyan reagálna rád szex nélkül!


29N

2011. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... megprobálom :) hátha...
2011. júl. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!