Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha tetszik egy tanársegéd? Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak már ne tanítson mikor összejöttök.
2011. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tanít
2011. jún. 6. 16:14
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
én vagyok az a tanársegéd?
2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért ne lehetne? A tanársegédek egy jó része nemrég végzett egyetemista, esetleg PHD tanonc. Akár korodbeli is lehet.
2011. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinél lehet az embernek esélye.Egy próbát megér.Sok férfi ki sem mutatja,ha egy nő tetszik neki,amíg nem adják a tudtára :)
2011. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És hogy próbálkozzak nála? Mit tegyek? Egyébkéne nem sokkal idősebb nálam.
2011. jún. 6. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom pontosan,mit tegyél,mert a szituációtól lesz függő :) De valahogy úgy kellene megoldani a dolgot,hogy "kétértelmű" legyen a számára,úgy értem ne próbálkozz be nyilvánvalóan,de mégis úgy kellene,hogy feltűnjön neki,de ne legyen biztos benne,hogy az,ami...:) ha viszont érdekled,akkor nem fogja nyugodni hagyni és ő is fog küldeni jeleket,ha így lesz,onnantól már nyíltan flörtölhetsz vele.Remélem valamennyire sikerült érthetően leírnom,amire gondolok :))

sok sikert!!!

2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha pl ismerősnek jelölöm egy közösségi oldalon az egyértelműnek számít? (ha még nem is beszéltem vele) Vagy nem is jelent semmit?
2011. jún. 7. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem az nem igazán...inkább személyesen kellene valamit amennyiben ez lehetséges.
2011. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy bejelölheted,ki tudja nem ő fog-e kezdeményezni :)
2011. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!