Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnője van, ezért már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, ezért már nem szeretem. A barátaim ezt nem hiszik el?

Figyelt kérdés

tehát van egy srác, aki igazából. nagyon, de borzasztóan tetszik nekem, (erre inkább nem térek ki) viszont barátnője van. és azért van bennem annyi tisztelet, hogy akkor már megpróbálnék kiszeretni belőle, vagy csak elhitetni magammal, hogy nem kell ő nekem... viszont a barátaim nem bírják elhinni ezt.

és egyébként én ezt titokban is tartom, mivel eléggé megalázó számomra, hogy olyan miatt bánkódjak, akiről tudom, hogy nem engem választott.. és mostmár, mint utolsó megoldás, lassan tényleg ki is szeretek belőle, de sosem fogják elhinni ezt a barátaim://...

ja, egyébként azt is hozzáteszem, hogy néha nem tudok uralkodni magamon, jólérzem magam, és egy csomót áradozok róla.. a barátaimnak. ezért nem hiszik el, hogy nem tetszik nekem. (így érthető is:P) de annyiszor emlegetik hangosan, a nevét, a teljes nevét ráadásul, és úgy, hogy mindenki hallja, tényleg le akarom őket szoktatni róla...


2011. jún. 6. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jólvan... ügyes vagy... Minek foglalkozol velük?
2011. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek barátok?
2011. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd hisznek neked,ha végre valahára bepasizol:)
2011. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a 2 közül az egyik áll fenn esetedben

1: igazából szereted még csak úgy íteled meg a helyzetet hogy a másik lánnyal szemben labdába se tudnál rúgni mert az ilyen olyan bombanő,szal ha már happy end nincs kínos égés se legyen


2:ez a másik lány egy r.bancféleség és valójában a srácban is csalódtál hogy neki ez kell.Gerjedsz még rá de az eszed súgja hogy valami "baj van neki is az emeleten" és hosszútávon egyébként is csalódás lenne ebből a pillanatnyi ingerek dacára

2011. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak, szerinted az elképzelhetetlen, hogy egyik sem áll fenn, szimplán valakiben van annyi tartás, hogy ne rúgjon fel, vagy próbáljon felrúgni egy kapcsolatot?


A kérdésre, ne foglalkozz velük, viszont mondd el nekik, hogy ne hozzák fel előtted a témát (gondolom az nem sokat segít a felejtésben). Szerintem jól döntöttél.

2011. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm a válaszokat:)

hát egyébként... az a baj, hogy 15 évesen szerintem 0,1%, hogy olyan barátaid legyenek, akikkel semmi problémád nincs:P...

nekem is elég rossz most így minden, mert közben az egyik barátnőmnek is tetszik egy fiú, akinek meg én tetszek, és ez a barátnőm emlegeti fel nekem folyton ezt a fiút...

tehát én is nyitnék erre az "új" kapcsolatra, de nekem mégis a barátaim a legfontosabbak, még ha nekik nem is én...

2011. jún. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!