Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig aktív szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig aktív szexuálisan egy nő?

Figyelt kérdés
Általában/átlagosan
2011. jún. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Amìg van ki nyomja
2011. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem változó. Attól függően, hogy hogyan alakul az élete, milyen férfi mellett állapodik meg, milyen hatások érik az életben. Ezt így nem lehet megmondani. Persze gondolom 60/70 éves kor felett már nem beszélhetünk arról, hogy egy nő szexuálisan aktív, de igazából nem tudom. Ezt nem lehet éles kor szerinti határok közé beszorítani.
2011. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ember függő nincs, átlag nagyon sok minden befolyásolja a szexuális étvágyat
2011. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért a menopausa után (ami ugye 40-50 év körül van) valamennyire csökken a libidó, bár annyira nem függ a női hormonoktól, hogy a menopausa után egyáltalán ne legyen kedve soha szexelni. De azért én azt mondanám, 50 évies korig aktív kb, utána csökkent az étvágya, aztán 60 felett már nem hiszem, hogy van...
2011. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ööö 60-70? esetleg 80?


hatvanon felüli az egyik női ismerősöm, már nagymama is ráadásul egy ideje, mégis szórakozni jár, hétvégente eljár táncolni, színház stb, és tudtommal aktív is, és mindezek mellett nagyon vonzó is.

2011. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy "de igazából nem tudom"...:)
2011. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi, félreértelmeztem a válaszod:)
2011. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!