Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ertetek azon a szón hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertetek azon a szón hogy szerelem?

Figyelt kérdés
vagyis mi a szerelem?
2011. jún. 7. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, szerintem egy szóban ezt nem igazán lehet definiálni, meg amúgy sem, inkább csak érezni lehet.
2011. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Mért nem termettél meg minden fa tetején,

minden fa tetején, diófa levelin.


[link]

2011. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a szerelmet nem lehet megfogalmazni, érezni kell.
2011. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szerelem definiálhatatlan :D
2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem a szeretet-skála legfelső csúcsa. (Amolyan nem is földön megtapasztalható, hanem túlvilágba átnyúló fejlemény. :)) Mndenképp oylan szeretet, ami már testi tüneteket is ölt.

Ez nem egyseges jel, hiszen van, aki még nem is szereti az illetőt, de már érez dolgokat a gyomrában (birtoklási vágy), és ezt nevezi szerelemnek - mert van testi tunet. Én magam egeszen odavissza imadhatok valakit, de még mindig nincs fizikai tunetem, csak nagy sokara, de mellkasban és torokban szoktam föleg éerezni,a gyomromban nem, annak nem a szeretethez, adáshoz, hanem az éhséghez, birtoklasi vagyhoz van köze.

Testi tuneteim a fogyast is magaban foglaljak, ha szerelemnek hivom már a dolgot.:)

(35/L)

2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azt, mikor olyasmiket érzel egy ember iránt, hogy úgy tökéletes, ahogy van, úgy gyönyörű, ahogy van, annyira szereted, hogy mindened oda tudnád adni érte, és szinte már fontosabb ő, mint saját magad. Határtalan szeretet. Kb ilyen összetevőkből áll... És annak a tipikus esete ez, mikor az egész több, mint a részek összege :D


És lehet, hogy valaki szerint ez "rajongás", mert általában megkapom ezt másoktól, ha elmondom, mit érzek, mikor szerelmes vagyok, de a kérdés az volt, hogy mit értek alatta, hát ÉN ezt! :-)

2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A viselkedéskultúra tanárom így fogalmazta meg:


Kiemelt figyelem a MÁSIK NEM valamely képviselője iránt.


Szerintem jó kis definíció :D

2011. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
nem lehet igazából körülírni de megpróbálom:D Mindig rá gondolsz, kívánod, hiányzik, boldog vagy vele, (persze veszekedések lehetnek), érzed azt a vibrálást, a szíved gyorsabban ver, a gyomrodban érzed azt a ..izét:D hát ez tényleg nem lehet, imádod és kész, a szerelem a szeretet legfölsőbb szintje:DDD
2011. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Kiemelt figyelem a MÁSIK NEM valamely képviselője iránt. "


De en nem vagyok szerelmes a fiu baratimba, pedig kiemelt figyelemmel vagyok irantuk!:)

Amugy a TETSZÉS is kiemelt figyelem, de még nagyon messze van a szerelemtol.

(35/L)

2011. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14:11-es válaszoló:


Igen, a VALAMELY szó azért van ott, mert nem mindegyikbe vagy szerelmes, hanem jobb esetben csak egy emberbe :D

2011. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!