Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda és szegény pasik - csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda és szegény pasik - csak a makokmarcsa marad?

Figyelt kérdés
Esetleg néha 1-1 prosti ha belefér anyagilag? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra is :)
2011. jún. 7. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni bűn ronda férfi mellett is nőket.
2011. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
első figyelj...ott van az is,hogy "szegény".:D
2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
A belső érték az, ami igazán számít:)
2011. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

sztem vannak itt tapasztalatok:D

szegény pasiknak ja,marokmarcsa,vagy egy ugyanolyan ronda nővel..wá

2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy kérdező, főleg ha lány...
2011. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Habár én nem vagyok szegény és ronda se, de szerintem a szépség relatív, és ez kib*szottul csúnya dolog így lenézni valaki(ket).
2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Na most mondok egy olyat, hogy az mindennél fontosabbá vált számomra egy mások szerint bűnronda pasi. A szüleivel él, még tanul, és nem dolgozik. Szóval anyagilag sem volt eleresztve. De nekem kellett. Aztán átvert, megalázott, elhordott mindennek ok nélkül és csak menekülni tudott, mert mint kiderült, egy undorító gyáva féreg.:)


Szóval az, hogy ki marad egyedül a kezével, nem attól függ, hogyan is néz ki és mennyi van a bankszámláján, hanem az, hogy milyen ember.

2011. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akik itt már fortyognak, hogy szánalmas vagyok, meg így lenézni valakit, azoknak elárulom, hogy én is ilyen vagyok :)csak kíváncsi vagyok a sorstársak hogy boldogulnak ezzel a problémával
2011. jún. 7. 14:56
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

én kifejezetten szeretem a másoik szerint ronda pasikat:D

a pénz meg sosem volt fontos

szóval nem lehetlen normális kapcsolatot kialakítani:)

2011. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Vannak olyan lányok akiknek a belsőértékek fontosak:


légkondi, bőrülés! :D

2011. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!