Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az engem ostromló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibi kérdése:

Mit tegyek az engem ostromló fiúk ellen?

Figyelt kérdés

Amióta párom van (9 hónapja) azóta szó szerint ostromolnak a fiúk, előtte nem volt semmi, most pedig kb. már 11 fiú vallotta be nekem (nem túlzok), hogy többet szeretne tőlem, és ez kezd már idegesíteni, mert mindig újabbak jönnek és nem hagynak élni!valaki virágokat küldözget, más üzenteket írogat nekem, a harmadik órákon át néz v. követ.... már elegem van belőlük! nem vagyok szép az tény, a sminkem is csak szempillaspirálból áll. Lehet, hogy örülnöm kellene ennek, de félek, hogy ez rossz hatással lesz a kapcsolatomra, mert a páromnak picit önértékelési problémái vannak bár nem mutatja (én mindig mondom neki, hogy számomra Ő a leghelyesebb a világon...) , és nem akarom, hogy ezek miatt a szerencsétlen emberek miatt attól tartson, hogy elhagyom őt egy , szerinte helyesebb pasiért , aki még közelebb is van mint Ő (távkapcsolat). Mit tegyek az "udvarlóim" ellen?

18/L

köszi előre is


2011. jún. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát, én örülni szoktam az ilyeneknek mert elszórakoztatnak :P

Viszont neked van barátod, így elég gáz a dolog. Mondd meg nekik keményen hogy kopás van apukám! Én is azt szoktam, ha már nagyon idegesít valamelyik :D

2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tipikus. Boldog vagy és árasztod megadból a ferromonokat. A hím szaglószerv alvó receptorai megérzik ezt a finom, boldog vagyok, izgatott vagyok, szerelmes vagyok illatot. Nyugi, elmulik és késöbb hi'anyozni fog. Az elsö 3-6 hónap boldogság olyan ferromonokat választ ki a nöböl, amire a himek úgy szállnak mint a frissen kinyilt virágra a méhek. Mint irtam max 6 hónapig tart ez az állapot.
2011. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép dolog hogy ennyire hűséges vagy, szerintem ha többet látnának a barátoddal biztos nem próbálkoznának ennyien.
2011. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát remélem, hogy akkor majd elmúlik a vonzerőm mások irányába, és csak a páromat fogom vonzani :)
2011. jún. 7. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
húzz fel 1 védőfalat
2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!