Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lessz olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lessz olyan, hogy a lányok udvarolnak majd a fiúknak?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy egy jó sunáért le kell hozni a csillagokat az égről, elvinni a legpuccosabb helyre és udvariasan a képébemosolyogni mikor előre engedem. Elegem van, hogy a lányok mint valami zoknit használnak, ha nem vagyok megfelelő minden elvárásuknak kilöknek az ablakon mint egy darab sz@rt. Persze én legyek udvarias meg járjak a kedvébe és ny@ljam ki neki, hogy jó legyen de a lányok b@sznak arra, hogy én pl nem akarok 4 óra hosszát a ruhásüzletben várni míg kiválassza a megfelelő ruhát, de ha nem várom meg akkor én vagyok a bunkó s€ggfej...


Mikor fordul már a kocka mikor végre a lányok fognak szaladgálni utánunk, és ők is megérezhetik milyen ha állandóan "ny@lniuk" kell és még akkor se jó és csak visszautasítják őket.


Kényes libák, mért nem értik meg, hogy ha pl szeretjük őket és kész? Mit a f@szomat bizonyítsak neki? A lányok papolnak a kapcsolatokról, közben meg ők azok akik bizalmatlankodnak, nyomoznak, s elégedetlenkednek.


Mért szeretnek bele egy-kettő a bunkó faszokba mikor általában a lányok dumálnak az udvariasságról? Mit esznek a kopasz, pirszinges, tetovált, izomagyú, büdös, részeges férfiakon?


Én eddig tisztelettudással és udvariassággal egy csajt sem tudtam felszedni, szépen rámmosolyognak oszt annyi.


Minek jó az a lántoknak ha valaki olyan paraszt és nincs egy vasa se? Aztán később amúgy is csak hátrányára lessz, hogy a pasia munkanélküli tapló és akkor mikor előszőr parasztoskodik vele a csávó jönnek rá csak milyen parszt a pasim...? Persze az tetszik nekik ha a pasiuk mással vagánykodik...


Na száz szónak is egy a vége, itt vannak a konkrét kérdéseim

Mért jó az ha egy parasztosabb csávóval jössz össze?

Lányok, mért vagytok olyan kényesek és elégedetlenek?

Mért nem nyitjátok ki a szemeteket, hogy egy szemét pin@éhes csávóval jártok? (bár aki, akinek nem inge ne vegye magára de azért nézzen magába mindenki mielőtt kihagyná ezt a kérdést)

Miért jó az ha egy pasi úgy mutatja ki az udvariasságát, hogy pl elmegy veletek ruhát venni, meg elvisz a legpuccosabb helre?

Mért számít, hogy gazdag legyen a csávó?


Ha tényleg olyan érzelgősek vagytok akkor mért nem választottok olyan párt, aki biztos nem fog átb@szni benneteket?



Írjon mind a két fél választ/véleményt/érveket/ válaszolhattok egyben, vagy külöm nindenre.


én 22/f


ti is írjatok kört meg nemet, kösz


2011. jún. 7. 19:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

arra várhatsz.

mennyél és idd le magad a kocsmába,utánna könyebb a csajozás

2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
bocsának nem kört, hanem kort:P
2011. jún. 7. 19:36
 3/29 anonim ***** válasza:
42%

Szard le őket, k.urva mind, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét. Majd jön neked is valaki, aki magától jön, hajt érted, és magától bizonyítja be, hogy ő más. Nekem is 22 évesen jött.


23/F

2011. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Remélem soha, mert akkor inkább leszbi leszek. Ne legyél már ennyire töketlen.
2011. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Rossz lányokat találsz.. :S vannak ám normálisak is.

pl. én ha a barátom akarna nekem ruhát venni, vagy bármi ilyesmit nem fogadnám el.. Kérni meg nem lenne pofám. Ja én nekem bőven elég, ha szeret, nem kell több..


19 /L

2011. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy kiadtad magadból mindezt..

Azt hiszem neked még csak az ilyen lányokkal volt dolgod. Talán rossz helyen próbálkozol. Érdekes módon, az én ismeretségi körömben több az olyan lány, akire nem tartoznak a leírtak (vagy csak nagyon kevés, de ne feledjük el,hogy senki sem tökéletes), mint aki igaz. Még érdekesebb, hogy az én ismeretségi köröm nem huszonévesekből áll, hanem 14-18évesekből:)

Remélem kiadtad magadból az összes mérget és megnyugodtál.


Igen, vannak ilyen lányok is, de hidd el vannak másmilyenek is. Csak nyitott szemmel kell járni:)

16/L

2011. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerintem aki tetszik nekik, annak már most is udvarolnak.

32/N

2011. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek veled.


Volt egy lány, msn-en, meg élőben megpróbáltam neki udvarolni, csak ha a ruha téma mozgatta meg fél percre, aztán olyan szépen lapátra tett, hogy csak" na.


Kényes, beszól, "ronda vagy" stb.. akkor minek állsz velem szóba?


Érdekes. De mégse tudom elfelejteni, ha rá gondolok, szó szerint megfájdul a fejem.

Unom már ezt az állandó csalódást, elutasítást.

Unom. Sírni tudnék, zokogni, éjjel nappal.

Amikor már látom, hogy a lány koptatna le, akkor magamtól lelépek, mert soha nem vagyok nekik szimpatikus.

Van az a vigasztaló szöveg, felejts el, lépj tovább bla-bla, nem így megy ez. Én nem tudom elfelejteni, hiába mondogatom magamban, próbálom ezt a szöveget bemesélni.

Tudat alatt mindig is tetszeni fog. :((((


Nem kell puccos étterembe vinni, meg hasonlók, bunkónak és kikel őket használni, ez kell nekik.


16F

2011. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

bas*zd meg magadat a lányok udvarlása nagoyn gáz, és egy fiú igenis udvaroljon a lányoknak!

amúgy meg ha ilyen lányokat ismersz csak elég szerencsétlen lehetsz, mert vannak normális lányok is

2011. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Majd akkor ha kihalnak a férfiak a földön!!!


ÉS marad majd 2 PASI és 10.000.000.000 NŐ!


(Márpedig gondolkozz csak, vajon miért halnak meg a pasik előbb, és miért mászkál annyi vénasszony, és papa az nagyon nagyon kevés?? Mert kikészítik őket)

2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!