Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért én tetszem neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért én tetszem neki, ha a másik csaj sokkal szebb, mint én?

Figyelt kérdés
Rámstartolt az egyik srác, pedig én egyáltalán nem tartom magam bomba csajnak. Persze, fiuktol olyan visszajelzéseket kapok, hogy jol nézek ki, de van egy másik csaj, én öt SOKKAL szebbnek és különlegesebbnek tartom, mint magamat. Alacsony, szöke haju, kék szemü, kicsit szeplös, csinos, én meg magas barna haju, kék szemü vagyok, és rajtam még súlyfelelsleg is van, mégis nekem udvarolgatott az egyik srác ehelyett a csaj helyett. Miért, mikor ö szebb, mint én?
2011. jún. 8. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én mostanába nézegetek egy 8.os csajt a folyosón olyan cuki, de olyan visszahúzódóbbnak látom, meg most mással próbálkozok szal tuti nem kezdeményezek, DE TUDOM hogy osztálytársaimnak biztosan nem tetszene

f17 (csókszűz)

2011. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad. -.- orulj, h tetszel vkinekxD
2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!