Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok boldog lehet vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok boldog lehet vele?

Figyelt kérdés

22 éves a lányom, jelenleg egy 30 éves férfi udvarolgatni próbál neki. Úgy látom kölcsönösek az érzelmek.


Mit gondoltok, boldogok lehetnek együtt? Nem lesz probléma az a 8 év korkülönbség. A lányom érett gondolkodású, a srác fiatalos, passzolnak egymáshoz végül is.


Ti nem aggódnátok?


2011. jún. 8. 16:05
 1/10 ediZeJ ***** válasza:
Én nem, az az a kor, ahol az a 8 év nem sok én nem aggódnék, meg ha kölcsönösek az érzelmek akkor meg tényleg nincs mitől félni.
2011. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a lányoddal! Mit érez? Hogy érzi magát vele? És akkor meg tudod!
2011. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
nem sértésből mondom,de az már régebben volt amikor a szülők beleszóltak a 22éves lányuk szerelmi életébe. tényleg bocs. amugy meg ha szeretik egymást,mi baj lehetne?
2011. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Habár ez a kérdés számomra nem éppen aktuális, a szerény véleményem az, hogy a gondolkodásuk elég különböző lehet. Egy 30 éves férfi már lassan családot szeretne alapítani, egy 22 éves pedig még élvezni szeretné az életet néhány évig. (Befejezte egyáltalán a tanulmányait?) Utazgatni, egyéb extrém dolgokat csinálni, mielőtt belekóstolna a rendszeres reggeli hányásba, a szülés fájdalmaiba, és abba, hogy a kölyök 1,5 óránként felébreszti éjjel. Előbb-utóbb ide lyukadnak majd ki, és ha valami, hát ez véget fog vetni a kapcsolatuknak.
2011. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még nincs köztük semmi, de én látom, hogy alakul. A fiú igen gyakran felhívja. A lányomnak nagyon az ideálja, és láttam már hogyan beszélgetnek, hogyan néznek egymásra.


Egyszer ott voltam. Hát mit mondjak a külvilág megszünt, csak egymásra figyeltek. Gyakorlatilag a "csak pár perc lesz az egész"-ből kb 45 percet vártam rá az autóban. Összefutottunk címszó alatt.


Tudom, hogy kedvelik egymást, csak valamiért nem lépnek még tovább. A fiú nem kezdeményez. Nem hívta még el sehová, de állandóan keresi. Ennek már egy hónapja lassan.

Együtt járnak iskolába, már úgy értem egy helyre, ott ismerték meg egymást.

2011. jún. 8. 16:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Na a gyereken nem vesznének össze az biztos. Oka: a lányom kb 2-3 év múlva szeretne babát, addig nem elmondása szerint. A srác is munka mellett tanul, mire végenek, ami pár év, pont jöhetne a baba. Ez nem lenne gond.


Én azon aggódok, hogy a srác dolgozik is, a lányomnak van még 3 éve. Nincs keresete. Hogyan hozhatnák így össze az összeköltözést stb, ha esetleg komolyra fordulna a dolog?

2011. jún. 8. 16:21
 7/10 A kérdező kommentje:

A lányom egyébként abszolút komoly gondolkodású, nem vonzák a bugyuta dolgok. Ja és ugyanaz az érdeklődési körük, ugyanazt tanulják is.


A srácról én elősször azt hittem vagy 25 éves. :)Nem látszik rajta.

2011. jún. 8. 16:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj, most látom csak, elírtam a főkérdésben. A LÁNYOM akart lenni.


Nehogy azt gondoljátok hogy lesem őt. Én hagyom, tegye amit jónak lát, csak itt beszélgetek erről. Az csak nem baj.

2011. jún. 8. 16:32
 9/10 ediZeJ ***** válasza:
Nem, nem baj de ennyire látod hogy szerinted sincs baj akkor nem kell annyira parázni, meg ha a lányod tudja h mit akar még azt a 2-3 évet letanulni v mennyit akkor jó, gondolkodni ráérnek még utána is miután befejezte a tanulást.
2011. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most jó pár érvet felhoztál mellettük és ellenük egyet sem. Szerintem ez bőven elég ahhoz,hogy megnyugodhass. :) 8 év nem sok,úgy néz ki jól megvannak,hasonló az érdeklődésük,a "jövővel" kapcsolatban is hasonlóak az elképzeléseik.Nem hinném,hogy bármi gond lenne.Ami meg az összeköltözést illeti,majd gondolkoznak ezen akkor,ha eljön az ideje.De ha szerelmesek,akkor ez lesz a legkisebb bajuk.
2011. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!