Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a párom mikor gyógyult ki?

Figyelt kérdés
tablettát kezdtem szedni. amikor először voltunk együtt, ugye gumi nélkül, akkor minden oké volt, másodjára is, de a harmadik után pár napra rá sűrű folyásom lett.. kezeltem én is, a barátom is magát, de visszatértünk a gumihoz, később pedig megint megpróbáltuk anélkül. megint elsőnél oké, második után meg megint baj.. ismét kezeltem magam, a barátom is, nekem már nincs semmi panaszom, de ha a fiúnak tünetmentes, honnan tudhatom, hogy ő is rendben van?
2011. jún. 8. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
légy szíves ne a válaszolókat minősítsd már, én írtam neked egy segítőkész választ mire figyeljetek, erre visszaírsz ilyet köszi szoktunk fürödni..... Neked nem érdemes segíteni, ha szerinted minden hülyeség, amit írnak, akkor szenvedj tovább a fertőzéstől.
2011. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ismét előjön ez a probléma, menjetek el együtt orvoshoz. Nem világos a számomra, mit mondott az orvos Neked? Fertőzés? Vagy nem biztos. Azért fontos, mert lehet, hogy semmi bajotok csak allergiás vagy a spermájára. Nekem is volt egy barátom, akinek a spermája komoly gondokat okozott, ha a hüvelyembe került, pedig semmi bajunk nem volt.
2011. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

jó, bocsi, nem bunkózni akartam, de ez nem alap? legalábbis nekem az, hogy ha hazajövünk kézmosás, ha egymáshoz nyúlunk előtte kézmosás, mi ügyelünk mindig a higiéniára

és én azért kezdtem el fogamzásgátlót szedni, mert a dokim ezt javasolta, mert mindig rendszertelenül jött meg, mert mindig idegeskedek..

az orvos mondta, hogy akk kenjem canestennel meg használjak kúpot

és az allergiára én is gondoltam, de akkor neki is lehetnek panaszai? mondjuk neki csak ennyi volt, hogy egy napig piros, meg érzékeny volt, aztán elmúlt

de akkor megyünk megint dokihoz..

2011. jún. 8. 18:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer volt panasza, az lehet mástól is. A makk egy hosszabb aktus után lehet egy kicsit megviselt.
2011. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!