Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy van?

Figyelt kérdés

tudjátok van az a dolog hogy valakinek tetszek és valakinek pedig nem, ízlések és pofonok, (srác vagyok)

de ha esetleg helyes vagyok vagy jóképű, akkor nem biztos hogy az vagyok mert van akinek nem tetszem? remélem értitek mert már lassan én nem kezdem :D


2011. jún. 8. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól írtad, ízlések és pofonok. Nem jöhetsz be mindenkinek és nem tarthat mindenki helyesnek.
2011. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( :D
2011. jún. 8. 23:15
 3/10 A kérdező kommentje:
de, nem ugyan azt látja mindenki? hisz mindenkinek a szeme ugyan úgy funkcionál.. nem láthatom másképp valakinek a görbe orrát ha az görbe !? nem?!?
2011. jún. 8. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
képet és megmondjuk őszintén:)
2011. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 8. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
várjuk a képet:)))
2011. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egesz dolog a szexualis fetishekrol szol. Ennyi.
2011. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj aludni kisfiam! Egy tányér halászlében nem mindenki ugyanazt az ízt érzi aki belekóstol? De. Akkor hogy van az hogy nem mindenkinek ízlik?

Körülbelül erről szól a kérdésed. Komolyan ezen filózol vagy csak ezzel akartad szívatni a későig netezőket? Csináld meg inkább a házidat. Lássuk. Nem vagy helyes, nem vagy jóképű. Az alaphelyzet az hogy van egy fejed, van az elején két szem, orr, száj, szemöldök, stb. Ezek együttes képe adja ki az arcodat. Mindenki ugyanannak látja, de nem tetszik mindenkinek. Van akit hidegen hagy, és van aki azt mondja hogy ronda és neki nem tetszik. Ahogy a kaját is írtam az elején. Mindenkinek más a jóképű. Van olyan aki sokaknak tetszik, rá sokan mondják hogy jóképű. Jól látod. Van aki számára cseppet sem vagy jóképű, sőt. Biztos van valami kaja amit nem szeretsz, pedig más szereti. Ha most elkezdesz ezen is értetlenkedni esküszöm felkötöm magam. Érettségizz le inkább és Pithagoras tételén meg Moliere műveken elmélkedj:D

2011. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A Tartuffe jó volt, a Pitagoras tétel pite :) , Voltaire: Candide jobban bejött, Candide(azaz jámbor) :P

Hülye nem vagyok ember :D, azért mert valamit nem értek, mert nem tudom magamnak megmagyarázni.. attól még beírhatom ide hisz ezért van az oldal :) ja és... A moliere művek központjában a tulajdonság ok állnak, Fösvény,Tudósnők stb..

De a tartuffeben 2 tulajdonság pár van a hiszékenység,áll szentség.. ezért lett Tartuffe a mű címe:)) ennyi elmélkedés elég?

2011. jún. 8. 23:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és rühellem a halászlevet :))
2011. jún. 8. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!