Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ekkora r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ekkora r. b@ncnak néz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja voltam unokatesómmal egy buliban ahol összetalálkoztam egy sráccal akit már régebb óta ismertem, de baráti kapcsolat vagy hasonló nem kötött hozzá.

Az nap éjjel csókolóztunk, ő többet akart, de nem mentem bele.Azóta kb. minden nap megkeres telefonon, interneten hogy fussunk össze egy "laza" együttlétre legalább mindketten jól érezzük magunkat.Hiába mondtam hogy az a csók a múlt nem lesz köztünk semmi főleg nem úgy hogy több lányt is fűz egyszerre.Hogy állítsam le?

19L


2011. jún. 9. 01:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Jókérdés... Reméljük megunja. Vannak nehézagyú emberek akik nem értenek a szép szóból. Én úgy látom hogy a csók hiba volt.


Ha folyamatosan kosarat kap, talán leáll....


Sok sikert!

2011. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
100%
az üzeneteire ne válaszolj, a telefonját meg ne vedd fel. már elmondtad a véleményedet neki ezzel kapcsolatban
2011. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint tényleg ekkora r*bancnak néz. Ha csak telefonon és interneten keres könnyen le tudod állítani,akkor lenne baj ha személyesen zaklatna. Egyszerűen tiltsd le és töröld minden honnan.
2011. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legkozelebb ne csokolozz es ne add meg a telszamod olyannak akitol nem akarsz semmi tobbet.
2011. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!