Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért engedjük előre udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért engedjük előre udvariasan a lányokat, hogy hátulról jól megbámulhassuk őket?

Figyelt kérdés
Általában tényleges előnyük nem származik belőle, ez nem lehet indok. :)
2011. jún. 9. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalaltból mondom, hogy azért engedik elöre a férfiak a nöket, hogy megbámulhassák azokat... Nekem ezt egyszer bevalotta egy srác, hogy azért várt meg és engedett elöre, mert valami fehér miniszoknya volt rajtam...
2011. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
etikett apafej...és az nem írja elő h a seggüket kéne nézni közben! ^^
2011. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Azért, hogy ha a kocsmába balhé van, ők kapják az első pofont.
2011. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
illendőségből,nem mell bőségből:)
2011. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
kocsmában, étteremben, szórakozóhelyen éppen valószínűleg ilyen történeti okoból kifolyólag a férfiaknak kell előre menniük..az etikett szerint ^^
2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én például azért hogy jó benyomást,mert úgy vettem

észre hogy ezt értékelik.

2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, nekem még egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy azért engedjek előre egy lányt, hogy a seggét pásztázzam.. Illemből cselekszek. Na meg szeretem látni a többség arcán azt a hálás mosolyt. :)
2011. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy erre harapni fogtok. :)


A kérdés nem annyira egy-egy konkrét esetre vonatkozik, hiszen elég baj lenne, ha például anyukádat ezért engednéd előre. Nyilván ez egy belénknevelt szokás, ezt diktálja az illem. De vajon mi célból alakult ki?

2011. jún. 9. 12:31
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
hogy lányoké az elsőbbség bazzeg,,nem érted?!
2011. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert akinek a hátad mutatod, azt lenézed. Ezért távoztak hátrálva a királyoktól régen. Vagyis ha előreengeded, akkor nem mutatod a hátad neki.
2011. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!