Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért engedjük előre udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért engedjük előre udvariasan a lányokat, hogy hátulról jól megbámulhassuk őket?

Figyelt kérdés
Általában tényleges előnyük nem származik belőle, ez nem lehet indok. :)
2011. jún. 9. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tiszteletből, mert ők a gyengébb nem.

Én nőként előre engedem a gyerekeket, nem előttük ugrok fel.

2011. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért?

Azért mert jól esik kedveskedni egy női mosoly mindig jól jön és jólesik kedveskedni.

Ahhoz pedig nem kell indok, hogy a lányokat hátulról megbámulhassuk. :).

22f

2011. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mmm. Nem, engem anyukám mindig leszidott ha pl bementem konyhában miközben ö kijött volna, hogy ugye nőket előre kell engedni. Általában előre szoktam vagy tartom ajtót ha nem 50 méterre van.


Ez a ö kapja pofont kocsmában először XD. Pont azért van hogy elvileg fiúnak kéne bemenni először.

2011. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 napietus ***** válasza:
100%
tiszteletből alakult ki. én nőként kinyitom az ajtót pl. egy 85 éves néni előtt és előreengedem, pedig nem vagyok kíváncsi a fenekére. aki kapott valamilyen szintű neveltetést az előre engedi a nőket és az időseket az ajtóban, kivéve nyilvános helyen befelé menet. aki nem, az meg bunkó. ennyi ez az egész.
2011. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
azért, mert fordított eset áll fenn a kocsmással :) ha baj van, akkor a nőket, időseket, gyerekeket kell elsőnek menekíteni. ami tulképp nem járul hozzá a természetes szelektációhoz, hogy a lassú essen el 1.-nek, ezzel feltartva a "ragaozót" és a többi futhasson :D
2011. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Én csak a buszra, vonatra felszálló lányokat engedem előre pont ez végett.
2011. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
Neha mondjuk egy koszonom jolesne toluk, de csak meg inkabb felhuzzak az orrukat.
2011. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Én a teljes egyenjogúság híve vagyok, így senkit sem engedek előre. A s.ggüket pedig máskor is meg lehet bámulni.
2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"tiszteletből alakult ki. én nőként kinyitom az ajtót pl. egy 85 éves néni előtt és előreengedem, pedig nem vagyok kíváncsi a fenekére. aki kapott valamilyen szintű neveltetést az előre engedi a nőket és az időseket az ajtóban, kivéve nyilvános helyen befelé menet. aki nem, az meg bunkó. ennyi ez az egész."


Én azért szoktam a vén banyákat mosolyogva előre engedni, hogy kitegyem eléjük a lábamat és jól pofára essenek. A becsapódástól általában elejtik a táskájukat, én meg vidáman elszaladhatok vele... Ezeket szoktam én talált tárgyaknak hívni... Persze mikor egy fiatal pipi akar előttem bemenni, azt meg azért engedem előre, hogy jól rácsapjak vagy belemarkoljak a hátsójába... (Rézműves Renátó voltam)

2011. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Háááááááááát biza megfordult már a fejemben ez a dolog. Nem kérdeztél hülyeséget Kérdező :D

Bizony voltak szituációk mikor erős késztetést dobott egy szép lány látványa az udvariasságomra :DDDD



De alapból udvarias stílusú vagyok, nem válogatok, hogy kinek nyitok ajtót stb... :D Csak azért ilyen szituációkban a férfi ember fia bizony jobban odafigyel az előzékenységre! :D


21F

2011. okt. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!