Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Jarnatok olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Jarnatok olyan csajjal akinek hallokeszuleke van? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha így állsz hozzá, akkor inkább ne kezdj vele.


Ha szereted,akkor mindegy ha süket vagy vak is, vagy nincs lába.


Ha meg nem szereted, akkor mit akarsz tőle?

2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen járnék, nem, nem zavarna.
2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
En jarnak!
2011. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Én nem.

Félnék összeakad az ő készüléke az enyémmel.

2011. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg szokatlan lenne a helyzet, eleinte nem tudnám, mit kell másképp (milyen hangerővel beszéljek, ilyesmi), de emiatt biztos nem mondanám le a randit. Sőt, pár perc után már lehet, hogy el is felejteném a készüléket.
2011. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Első, ez tipikusan az a kérdés, amit a hallókészülékes fél tesz fel, hogy megnyugtassák van esélye.


Én lány vagyok, de hallókészülékes fiúval járnék, miért ne? Mit zavar az engem? Ha teljesen süket lenne, az már bajosabb lenne, de nem azért, mert lenézném. Nem hiszem, hogy a fiúk annyira másképp állnak hozzá.

2011. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Én lány vagyok, de van egy fiú ismerősöm, akinek van. Vele azért nem járnék, mert nagyon visszahúzódó, és nem is tetszik, de ha valaki jól néz ki, ez engem nem hátráltatna.:) El tudod takarni a hajaddal, de persze nem kell takargatnod, csak arra célzok, hogy nem olyan feltűnő.:)

18/L

2011. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, na tényleg igazad van. Na mindegy, a válasz ugyanaz. Ha valaki szereti, mindenképpen szereti, ha meg a hallókészülék miatt nem akar vele lenni valaki, az jobb is ha elkotródik.
2011. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy valaki feltett egy ilyen kérdést, ezek a válaszok megnyugtattak. (Nekem is van hallókészülékem.) És még azt hozzátenném, hogy nagyon sokat segít az, hogyha te is elfogadod, hogy hallókészülékes vagy. :)
2011. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyothalló vagyok, van egy hallókészülékem (csak bal fülemen) és lassan másfél éve van barátom, aki nagyon szeret és elfogad. :)


Biztos te is találsz olyan pasit :)


18/L

2011. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!