Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki a volt tanáromból és vessek véget az apakomplexusnak?

Figyelt kérdés
Elballagtam a gimnáziumból, a matektanárom fura hajlamait kihasználtam (régebben emiatt bocsátották el egy iskolából, a perverz megjegyzései miatt) és jeleztem neki már az elején, mikor elkezdett tanítani, hogy tetszik nekem, ő pedig kivételezett velem 1 évig. Meghívott italra, könnyebb feladatokat adott, mint másnak, elmentem hozzá matekkorrepre és végighülyültük az alkalmakat, ölelgetett, így alakult ki köztünk a különös kapcsolat. Csak 1 évig tanított, de már a ballagástól rettegtem, mert féltem, hogy nem látom többet úgy, hogy ne keltene feltűnést. Mondta, hogy továbbra is járnom kell hozzá "korrepre", mert nem akarja, hogy megszakadjon a dolog. Ez nálam is és nála is betegség, én nem ismertem az apámat, és a matektanárom emlékeztetett rá, nem ez az első alkalom, hogy apámkorú férfi tetszik. Ő pedig gyerekes, fura, és vonz. Csók már volt, más még nem, de én nem tudom kiverni a fejemből. Betegesen viselkedem, de nem tudok ellene tenni, valahol mélyen nagyon romlott vagyok. Nem én vagyok az egyetlen lány, akinek tetszett a tanár, de én voltam az egyetlen, aki kezdeményezett és kihasználta fiatal adottságait arra, hogy meghódítsa a már talán kapuzárási pánikban szenvedő pasast. Eleinte jó móka volt, de már szeretem, viszont ebből nem lehet hosszútávon semmi több okból is. Jó vele, és szívem szerint addig élvezném, amíg lehet. De hogyan nézzek később szembe magammal? Ha majd egyszer "felnövök". Nem kérek leosztást, tisztában vagyok a jellememmel, inkább arra kérnék tippeket, hogyan tovább.
2011. jún. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichológussal, csoportterápiával.
2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

És mik konkrétan a "perverziói", vagyis hogy miert hasznaltad rá ezt a szót?

2011. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd és fel fogsz ébredni egy nap. Mindennap kérdezd meg magadtól, hogy mi az ami vonz ehhez az öreg ùrhoz. Egyébként a tanàr bàcsid egy jellemtelen alak, amiért kihasznàlta, hogy neked apa hiànyod van.Màsképpen is kezelhette volna az apa hiànyodat.
2011. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus ezen tudna segíteni.
2011. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idős vagy te és a tanárod?

Szerintem te is meg ő is tudja hogy ebből semmi nem lehet, szóval ha te többet akarsz (ami nem érzelmi hanem inkább testi) akkor tedd meg, de előtte tisztázd vele hogy köztetek komoly sosem lehet. Szerintem ha felnősz nem lesz ebből semmi bajod, ha normálisan fogod fel a dolgokat. Én 18 vagyok, de már voltam úgy együtt egy 35 éves nővel... nyílván még 18 alatt...

nem érzem úgy hogy szenvedtem/szenvednék bármi miatt is. még néha most is megkívánom, és szívesen "játszadoznék" vele, de mikor normális párkapcsolatom volt, nem is gondoltam rá.

sok sikert, szerintem jól döntesz majd :D

2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki nem úgy kezdi, hogy "nekem nincs apakomplexusom, de...".

Tökmindegy hány éves vagy, 18 vagy 20 legalább tisztában vagy magaddal, és ezt vállalod is.

De szerintem is pszichológus. Sok sikert, és így tovább az önismeretben!

2011. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 42.
2011. jún. 9. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Különös a problémád, de nem a szituáció miatt, hanem mert a korodat meghazuttolva belátod és bölcsen méred fel a helyzeted.Ha szerelmes lennél igazán, akkor nem kátnál racionálisan semmit, csak mennél a fejed után lelkiismeretfurdalás nélkül.

Ebből a viszonyból viszont szabadulnod kell.A problémád nyílván mélyebb gyökerű.De nem feltétlenül apakomlexus, talán általános szeretethiány.Bár ki tudja.Sokat segítene, ha érettsigé után úgy változna meg a helyzeted, hogy jó messzire kerülnél tőle.(máshol tanulsz/dolgozol)Bűntudatod azonban ne legyen.Aki keres valamit(szeretetet, vagy bármi mást) az sokszor rossz helyen keresi, míg megtalálja.A te tetteid nem rosszak, de a tanárodé....egy felnőtt ember már semmire nem foghatja, ha megront(tudom, nem jogi értelemben) egy kicsit elhagyatott "kislányt".SEMMIT nem várhatsz egy ilyen embertől.Mellesleg nem lesz neki elég egy csók.Mielőtt megtörténne lépj le, mert egy szép fiatal lány ha együtt fog hálni egy pocakos öregemberrel, utána sokáig nem lesz kedve a sexhez.Attól, hogy az ő élete el van cseszve, attól a tiéd ne legyen.És ne keress számára mentséget, hogy ez "betegség", mert ez szimpla undorító görénység.

Sokat fogsz ebben szenvedni ha maradsz.Minek korrepetálna érettségi után?Figyelj, fiatal vagy, tiéd a jövő, az övé már nem.Le ne ragadj.

2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

EEEK!

eltűnt a világmegváltó tanácsom. hát.. van mit sajnálni ezen. pedig.. mennyi ember meríthetne belőle ihletet :(

2011. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!