Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa dolog történt velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolog történt velem. Szerintetek mire megy ki?

Figyelt kérdés
Elromlott a laptopom, és az üzletben, ahol vettem a gépet, ajánlottak nekem egy magán szervízest, aki megnézi, hogy mi baja van, hogy ha nem muszály, ne kelljen visszaküldeni a gyártóhoz, mert az 2 hét, mire visszakapom. Egy magas, jóképű pasi volt a szervízes (a városban taliztunk). Végigmért (azt nem tudom, minek, nem vagyok egy nagy szám-ő kb 190 magas, én 160..),aztán az elkövetkező 2 napban mindent felforgatott, hogy megoldást találjon a bajomra. Nem sikerült, erre felajánlotta, hogy ma bemegy velem az üzletbe, ahol vettem a gépet, megkérdezni, mit lehet tenni. Végül ezért a 3 nap futkosásért nem akart elfogadni semmi pénzt, amikor búcsúztunk, megszorongatta a vállamat, és azt mondta, hogy akkor talizunk 20-án, amikor visszük hozzá szervízbe a másik gépünket. Engem az érdekelne, hogy szerintetek ez mit jelent? Talán bejövök neki, vagy csak a munkalehetőség, a másik kompi miatt volt velem ilyen kedves/illetve meg szeretne minket szerezni "reklámnak"-ha értitek? Félek, hogy újra csalódom, mert rendesnek tűnik, jót is beszélgettünk út közben ma, és picit hiányzik is a jelenléte..
2011. jún. 9. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe még ne éld bele magad, tul korai. Várd meg a következő találkozást és majd kiderül. De persze bármi lehet!
2011. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hűű, ez nagyon érdekes story. Én sem tudok biztosat mondani, de szerintem is bejössz neki.


Várjuk a fejleményeket!

L23

2011. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hét igen, inkább nem élem magam bele, ki tudja, lehet beképzelem a dolgokat. Várok, majd meglátjuk.
2011. jún. 10. 00:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tetszel neki, de ez majd akkor fog kierülni...
2011. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ennyi után én már kiderítettem volna, hogy mi van. :) Én ezt úgy venném, hogy tetszik. BÁR! Nekem nem jött volna be, hogy megszorongatja a vállamat. Ez nekem kicsit ilyen izé lett volna, hogy anyádat szorongasd, mi a fenét akarsz?
2011. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy tetszel neki>
2011. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát következő találkozónál mr kiderül szerintem de érdekes
2011. jún. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
20.-ig még 10 nap van, addig sok víz lefolyik a Dunán. Ilyen esetben én hamarabb szerettem volna veled találkozni, mármint a pasi kérésére. A vállszorongatás nem egy kellemes gesztus volt részéről: - Na jól van kislány, nyugi, majd lesz valahogy. Én így fogom fel az ő viselkedését.
2011. jún. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ha te ennyire szeretnéd, akkor te is tehetsz a dologért, hogy összejöjjön valami.


Finom jelzéseket küldhetsz te is és ha tényleg akar valamit akkor biztosabban mer kezdeményezni, mert enélkül lehet nem lesz bátorsága ha félénk.


Esetleg hasonló megnyilvánulás mint ő tett, pl beszéd közben egy magyarázásnál a kezeddel a karjára teszed véletlen, meg hasonló, ami természetesnek tűnik két nem annyira idegen ember között.

2011. jún. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó jól érzed magad????

Tökéleteske...............

2011. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!