Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha nemjárok inni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nemjárok inni meg cigizni az osztálytársaimmal? Lányok ebben van valami vonzó vagy miért csinálják? 15/f

Figyelt kérdés
nem vagyok egy kocka gyík de most komolyan 15 évesek némelyik ugynézki mint vami 12 éves azt hótrészeg ez csak nekem annyira bizarr? elég basztatást kapok tőlük miatta pedig nem vagyok úgymodnd "lúzer" :S
2011. szept. 2. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ha idősebb lennél 5 évvel mondanám, hogy ismerkedjünk. :D


20/l

2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre tegyél mgasról, majd a középiskolában már jobb lesz.. Attól seni nem lesz nagyobb ember hogy 14-15évesen nekiáll cigizni, a tüdeje megáll a fejldésben, és 20évesen 500métert nembír lefutni mert megfullad.. Alkoholhoz meg annyit fűzök hozzá, hogy lehet inni, de métékkel, és nagyon sokan nem ismerik a határaikat..
2011. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj ilyen lenni. Észrevetted, hogy nekik többnyire csak olyan barátnő jut, aki minden héten más f*szon pörög?
2011. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
benéztem mert jöttek velem egy osztályba..
2011. szept. 2. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

csak maradj meg ilyennek, ráér elkezdeni (sőt nem is kell..)

legalább majd normális barátnőd lesz, nem egy buli*icsa :D


15/L

2011. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Most helyeselést vársz, hogy te milyen jó gyerek vagy amiért nem csinálod ezeket? Igen, az vagy. Ellenben hülye.
2011. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
azt nemmondanám hogy jó lennék vagyok én másmiatt vagyok rossz
2011. szept. 2. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha már szóba hozod, hogy te másban vagy rossz, akkor írd már le, hogy miben...
2011. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

bárcsak több ilyen fiú lenne mint Te...:)

14/L

2011. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Szintén ugyanilyen vagyok, de engem a szüleim fognak rövid pórázon, nálam max csak annyi van hogy alkoholmentest iszom, de nem szoktak cikizni, most kerültem gimibe, és az osztálytársaim sem ilyenek, csak 1-2 vízipipás van.


15/L

2011. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!