Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvem lenne elmenni bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvem lenne elmenni bulizni, inni és idegenekkel smárolni. Helytelen lenne? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig vártam, hogy szerelmes legyek, még bulikban is csak táncoltam, nem voltam részeg, semmi ilyesmi. Nem is éreztem/érzem cikinek, hogy pl még nem csókolóztam. Udvarlóim ált vannak, szépnek tartanak, és igyekszem mindenkivel kedves is lenni. De várni akartam a szerelemre.


Most először végre az is lettem, és tudtam, hogy a srác szépnek tart, többször mondogatta, és sokszor keresett, szóval szeret is velem lenni (am még nem volt barátnője, és nem ilyen nagy menő típus). Úgyhogy beszéltem vele, hogy mi lenne ha nem csak barátok lennénk, de visszautasított. Nem volt bunkó, de mégis rohadtul fáj. Ő még mindig találkozni akar velem, de azt sem tudom minek. Össze vagyok zavarodva, és rosszul érzem magam nagyon.


És most először érzem, hogy nem érdekel mi van, csak szeretném jól érezni magam, szórakozni, és nem gondolni semmire. De ezzel az egész eddigi világomat rúgnám fel, és nem tudom később megbánnám-e...


Szóval minden tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasok. :)


2010. dec. 16. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben egy visszautasítás miatt nem kurvulnék el. Menj el szórakozni, azt anélkül is lehet, hogy minden idegennel kevernél. 17 évesen még semmiről ne maradtál le.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igazán nemes gesztus őszintén felajánlani a testedet a férfiaknak, persze, csak akkor, ha te is akarod.
2010. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tervezem, hogy elkurvulnék. :)

Én csak arra gondoltam, hogy hétvégén elmegyek barátokkal bulizni, és kicsit innék, de azért nem annyit, hogy részeg legyek... És ha egy nekem tetsző fiú pl megakarna csókolni, akk nem küldeném el, de tovább se mennék...

2010. dec. 16. 14:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bulizni élvezd menj táncolni és várd meg amig vki mondja h táncolunk e és táncolj vele élvezd az életet és ha meg akar csókoln fog csókolni :) és élvezd most vagy fiatal addig élj :) szerintem
2010. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Ne smárolj idegen pasikkalXD Látom egy rendes lány vagy, úgy hogy próbáld meg a sráccal mégegyszer. Van egy pont az emberben amikor mindent megtenne azt is amit eddig soha nem, ez azt jelenti nem tud gondolkodni, kétségbe esés is előfordul. Ilyenkor helytelen dolgokat lehet tenni, akár olyat amit megbánhat az ember.
2010. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem szerezz be egy jóóóó ötvenes pasast. Én is így szoktam!!! ^^
2010. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Élettapasztalatból van bőven, megoszthatok néhány dolgot:)

Az elveszett időt (bulizást stb) nem lehet bepótolni. Így legalábbis, néhány nap alatt, biztosan nem.

Ne gondolkozz szélsőségekben, az az élet semmilyen területén nem vezet jóra. (az ilyen döntéseken belül)

Lehet bulizni, jólérezni magad, csak magaddal törődni szélsőségek nélkül is, megőrizve emberi, és nőhöz illő méltóságodat. Az arany középútba sokminden belefér.


Viszont ha úgy érzed, hogy ezt szeretnéd, hát tedd meg. Másképp úgy sem élheted át, a puding próbája az evés. De arra készülj fel, hogy akár a mostanitól is nagyobbat csalódhatsz.

Nem biztos, hogy azt kapod, amire számítassz, ráadásul többet is veszíthetsz, mint amennyit nyernél.

2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Helytelen lenne idegenekkel smárolni. De ha mégis ilyenre szánnád magad, akkor keress meg engem. Én gyorsan benutatkozom előtte, és akkor már nem vagyok idegen... :))))))
2010. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
discoból komoly kapcsolatot ne várj:) egyetlen csókból meg is fogja mondani milyen lány vagy, ugye? főleg ittasan mit fog gondolni rólad?:)
2010. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

egy ötvenes pasast, na persze :D

Még azt sem tudom, hogy vele mi legyen, mondogatta, hogy szeret, szép vagyok, én meg naivan azt hittem, hogy akkor csak kellenék neki, de akk vmit nagyon félreérthettem... És ő még most is keres, én meg nem tudom, hogy viselkedjek, mert nélküle szörnyű, de mellette lenni is az. :S

És csak felejteni akrok...

2010. dec. 16. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!