Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózási technikák? Fontos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózási technikák? Fontos. (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Egyszer már smároltam,de azóta nem és tőletek szeretnék kérni tanácsokat a következőkre,mert félek,hogy nagyon szar leszek és eltaszít magától.:S Oktató videókat linkelhettek,vagy küldhettek képeket vagy elmagyarázhatjátok.Rettentő fontos.Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. jún. 12. 18:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hozzáteszem elsőnek nem is azt dobta ki...
2011. jún. 12. 19:14
 12/24 A kérdező kommentje:
utolsó..köszönöm hasznos volt...csak ez puszilgatás,és én oda írtam h fogalmam sincs h h kell csókolózni
2011. jún. 12. 19:16
 13/24 anonim ***** válasza:
Mind a két link a csókról szól!!! Egyébként, ha rá mész a másodikra, azon belül az első csókra, már is találsz valami hasznosat!!!
2011. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 tara cica válasza:

Egy csók magától jön, ha mindketten akarjátok...

De az alapvető technika: mozgasd a nyelved a párod szájában (le-fel, vagy körkörösen). Van aki szereti, ha közben a szájpadlását is cirógatják...az viszont, szerintem elég hangulatromboló, ha egymás torkában vagytok, szóval csak finoman és érzéssel...

2011. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tara cica válasza:
Közeben észrevettem,és azért írtam a második kommentben, hogy hogyan is fogj hozzá ^^
2011. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :) te hány éves vagy?
2011. jún. 12. 19:23
 17/24 tara cica válasza:

Bár arra én is kíváncsi vagyok ,hogy hány éves vagy?

És ne mondd azt, hogy fiatal vagy, nem a kortól függ a szerelem...

Van aki 10 évesen lesz igazán szerelmes és csókról álmodik, és van aki csak 20 évesen talál először partnert...

Minden az érzéseken múlik...

Ha szeretnéd, akkor biztosan van valaki, akivel tudod, hogy élveznéd...

2011. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 tara cica válasza:

Én 17, bár már majdnem 18. Én pl 15 évesen találtam életem szerelmét. Nem felhőtlen a kapcsolatunk, de úgy érzem passzolunk egymáshoz és szinte kitaláljuk egymásgondolatát...

Nem is gondolkozunk rajta, hogy most mi legyen, csak úgy jönnek a csókok :)

2011. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
:) idősebnek hittelek,aranyos vagy amúgy én 14 vagyok és 12 voltam majdnem az első csóknál...hirtelen jött az egész :S és nem volt jó nem éreztem benne semmi jót.:S és most félek h újból olyan lesz h neki sem lesz jó és nekem sem..habár annak a fiúnak akinek elsőnek csináltam..nagyon tetszett
2011. jún. 12. 19:31
 20/24 tara cica válasza:
Én először 15 évesen smároltam igazán (előtte is volt 1-2 ügyetlen próbálkozás, de akkor én is úgy éreztem, mint ahogy te, hogy nem volt vm jó...fontos az érzelem, de a technika is...és hogy őszinte legyek, ha valaki nagyon jól tud smárolni, még akkor is élvezed, ha nem vagy igazán szerelmes...
2011. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!