Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik is azok a fázisok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik is azok a fázisok?

Figyelt kérdés
hello. hallottam hogy egy kapcsolatnál vannak ún fázisok. 1-es fázis a csók, 2-es ha már nincs rajta melltartó (most csak kitaláltam) hallottam hogy vannak ilyen fázisok. mik ezek a fázisok, hol lehet ezt megnézni (neten)?
2011. jún. 13. 16:23
 1/6 zaphod ***** válasza:
100%

[link]

1. Csók

2. Nemi szerv izgatása kézzel

3. Nemi szerv izgatása szájjal

4. Közösülés

2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az aki a bázisokra is kíváncsi volt?:D Hol lehet megnézni a neten? Google. Írd be hogy egy kapcsolat fázisai. Ha létezik ilyen oldal akkor megtalálod.
2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XD igen, én vagyok az. az előzőnél sokan a kémiai bázisokkal jöttek, pedig én csak így hallottam XD
2011. jún. 13. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez a baseballos metaforás cucc nagyon ottvan! :D
2011. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez rohadt nagy hülyeség!! Minden ember más és más, ebből adódóan minden kapcsolat is más és más, nincs rájuk egy egységes séma...
2011. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés: Vonzalom

2. lépés: Alkudozás

3. lépés: Behódolás

4. lépés: Előnyök

5. lépés: Fordulópont

6. lépés: A purgatórium

7. lépés: A szembesítés

8. lépés: Káros következmények



Váhhháhháá... :D

2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!