Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeressek bele anyukám kedvéér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressek bele anyukám kedvéért? Nekem ez lehet nem megy! Sőt, csak hazudnék mindenkinek, a világnak! Hiába kedvelem azt a srácot aki bolonul értem ha én nem érzem a szikrát!

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akinek nagyon tetszem, az én kedves anyukám oda van a fiúért és a fiú is érte!

Megörülök, aranyos az a fiú nem is csúnya helyes is!Jó fej vicces, minden megtalálható benne!De én még mindig a volt páromat szeretem!Mit tegyek?DE mi már egyébként nem lehetünk soha együtt a volt barátommal.


2010. máj. 25. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyukád kedvéért? Jézusom!

De ha anyukádnak mindíg igaza van akkor nincs mit tenni....

2010. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már a kérdés is rossz. más kedvéért nem lehet beleszeretni vkibe, max megjátszani de akkor kib@sznál mind a sráccal mind magaddal. szval a válasz: nem
2010. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aa szerelem nem megy felszolitasra. Gondolj mar bele, ha menne mar nem a volt baratodat szeretned, mert "felszolitasra kiszerettel" volna brlole. Mondd meg az anyukadnak h ez van, te nem szereted, miert o orult volna neki ha raeroltetnek egy fiut.???!! Nehogy tegyel ebben a temaban olyat amit nem szeretnel, csak magadra halgass!16/L
2010. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet,hogy 3asba akarja veled a csókát,mert eddig ő húzta a gyereket és azért kedvelte anyud,meg a csóka is őt.Szerintem járjatok 3an,csináljatok gruppent és a róla készült videókat képeket töltsétek fel napiszarra.Szeretném kicsapni rá. 21/F (P)
2010. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mi az hoyg az anyád is szereti meg a gyerek is szereti anyád?:O sztem azok közt van valamixD
2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó 2 véleménye nem nagyon érdekelt volna!

Annyi inteligencia van bennetek mint tehénben a gané :S

Na viszont a többieknek köszönöm a válaszát!

De egyébként, még idáig érdekelt is a fiú amig nemmondott róla semmit, de mióta hajtja hogy az milyen rendes kedves aranyos fiú, azóta ellenszenvesebb nekem!

2010. máj. 25. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló...jártam egy csajjal viszont nem voltam belé szerelmes így dobtam....anyám még próbált rábeszélni hogy milyen szép meg aranyos lány ne dobjam, meg hogy milyen bolond vagyok ha dobom, de mondtam neki hogy akkor járjon vele ő....ennyi
2010. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tehénbe sok gané van, örültek a pozitív kritikának a föntiek. Most te tényleg komolyan kérdezed amit kérdezel? Mert akkor elég gáz. Szeritem anyukád jöjjön össze a sráccal és csináljanak neked kistesót ha annyira kijönnek. Te leszel a keresztanyu.
2010. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hát méár megbocsáss nem vagyok ganéj-.-' elvagy tévedve..

de nem gondolkoztál el ezen te vaksi?-.-'

csak egy ötletet adtam te buzeráns..-.-' itt még ilyet sem lehet..-.- menjetek a francba-.-

...xD

2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!