Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb? (első csók)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? (első csók)

Figyelt kérdés
Szerintetek egy tapasztaltabb fiúval, vagy egy tapasztalatlannal jobb először csókolózni? Nektek hogy volt?
2011. jún. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztalatlan volt, és úgy volt jó :) Szerettem azt hogy olyan kis "ártatlan" cukifiú, mikor valójában nem is az.
2011. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltabbal csókolóztam először, ez részben azért volt jó mert a következő barátomnál már tuti tudtam mit és hogyan kell csinálni.

De szerintem, ha egy tapasztalatlanabbal csinálod az is jó ugyanis úgy nagyobb a varázsa és az izgulási faktor mindkettőtök részéről, míg egy tapasztalt lehet nem izgul annyira, mint te mert neki nem ez az első. :)

2011. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt senki se tudja megmondani :D Elég nehéz először csókolózni tapasztalttal meg tapasztalatlannal :D Az én elsőm elég tapasztalt volt. Meg is lepődtem mikor bedugta a nyelvét a számba majdnem leharaptam :DDDD xD
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lesz jó, ha ez alapján választod ki.
2011. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18F már több barátnőm is volt tapasztalatlanként és tapasztaltként is csókoltam meg olyan lányt akinek az volt az első tapasztalatlanként jobb nekik tapasztaltként nekem tehát nézőpont kérdése az a legjobb ha mindkettő tapasztalt sok sikert :)
2011. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!