Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassuk le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassuk le az öcsémet az állandó fütykösvakarásról, fütykösmarkolászásról?

Figyelt kérdés
A 18 éves öcsém 2 hónap múlva érettségizik, de egyszerűen még mindig vannak hülye gyerekkori berögződései. Pl. társaságban is kb. 3-4 percenként oda-odakap a fütyköséhez, vakargatja, gyúrogatja, markolássza. Ilyenkor a beszélgetőpartnerei mindig zavarba jönnek. Természetes, hogy ez a viselkedés zavarja a társaság többi tagját, de még a családtagokat is, bár mi már ennyi év alatt lassan szinte megszoktuk. Mindenesetre elég helytelen berögződés. Milyen módon lehetne leszoktatni erről az öcsköst?
2009. márc. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem sikerült akkor én nem sok esélyt látok arra hogy most menni fog a leszoktatás,csak akkor fogja abba hagyni ha egyszer olyan helyzetbe kerül ahol nagyon elszégyeli magát,pl:szerelmes lesz egy lányba és az kellemetlen megjegyzést tesz erre a rossz szokására.
2009. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt egy barátnője, aki rászolt, hogy hagyja abba? Nem röhögték ki az iskolában? Amikor már nem volt kisgyerek a csládban nem mondtátok meg neki, hogy ez nem illik?

Nem értem, az én baráti körömben megmondanánk neki, hogy vagy kapja össze magát, vagy max. telefonon érintkezhetünk.

(Biztos, hogy ez csak beidegződés és nem valami fertőzés miatt tényleg viszket neki?)

Szerintem a család nem, egy barátnő, vagy a barátok tehetnek valamit. (Esetleg vedd fel egyszer titokban videóra, pl egy webkamerával és játszd vissza neki, hogy mit szólna, ha egy ilyen emberrel kéne neki beszélgetnie.

2009. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt barátomnak is ez volt a problémája (azt mondta, gyerekkora óta volt viszketésszerű érzés miatt). Elment bőrgyógyászhoz és kapott vmi gyógyszert amitől elmúlt a viszketés. Se mosóporváltás, se tiszta pamut alsók nem segitettek. Ha nem szedte a gyógyszert, kezdődött előről. Azt nem tudom, végül meg lett-e állapitva, hogy pontosan mi váltotta ki.
2009. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus
2009. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne rohogjetek ki, de akarhanyszor odanyul, jo erosen feneken kell billenteni!

Egy ido utan az agya automatikusan osszekoti a kettot es le fog szokni, csak erre a kornyezetenek kell odafigyelni mert o mar eszre sem veszi magan!!!Es egyszer nagyon le fogja magat egetni ezzel!

2009. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy mossa meg rendesen:)
2009. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!