Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rossz fiúk vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rossz fiúk vagy jó fiúk? Jó lenne ha minnél többen válaszolnátok erre a tesztszerű kérdésre. Kötekedők kíméljenek.

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van a témában, de annál is változatosabb válaszok, ezért sokaknak hasznos lehet ez a kérdés.


3 tipus:

-Jó fiú: Mindig kedves, mindig a lány kedvében jár. Csendes és félénk. Könnyen megszeppen. Nem mond nemet a lánynak, gyakran papucs és az ágyban sem képes akkora teljesítményre, mint a rosszfiúk.

-Se nem túl jó, se nem túl rossz. Hívjuk csak "Közepes"-nek. Ő ha kell kedves és odaadó, de tud kemény is lenni. Nem annyira kemény, mint a rosszfiúk, de nem is annyira bunkó.

-Rossz fiú: Csak nagyon ritkán kedves, szinte mindig bunkó. Gyakran hazudik, ha olyan a kedve leoltja a barátnőjét ha van oka rá ha nincs, de emellett nagyon magabiztos és minden csaj tökéletes biztonságban érzi vele magát. Domináns személyiség.


1. Melyikükkel járnátok szívesebben? (Ha jártatok valamelyik tipussal, akkor arra/azokra voksoljatok. Olyanokra gondoljatok, akiknek külső adottságai megfelelnek az elvárásaitoknak. Egyik sem annyira jóképü, hogy "meglátod és belé szeretsz", de elég vonzó ahhoz, hogy megismerd és a neked tetsző stílussal együtt beleszeress) (Ha a 3 alap kategóriába sem besorolható a "nagy Ő", akkor még mindig van köztes kategória)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes (között)

-Közepes

-Közepes és rossz fiú (között)

-Rossz fiú


2. Melyikükkel mennétek bele egyéjszakás kalandba? (Ha valaki úgy gondolja, hogy ő soha nem menne bele ilyenbe, akkor voksoljon arra, aki legkevésbé áll távol tőle ilyen téren. Külső adottságok: Megütik az ízlésedben azt a szintet, hogy egy egyéjszakás kalandra bevállald.:)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes

-Közepes

-Közepes és rossz fiú

-Rossz fiú


3. Melyikük lenne leginkább vonzó "csak" rendszeres szexpartnernek? (Külsőben szintén megüti az elvárást.)

-Jó fiú

-Jó fiú és közepes

-Közepes

-Közepes és rossz fiú

-Rossz fiú


Volt-e már veled olyan, hogy számodra közömbös külsejű srác adott esetben rosszfiús stílusával felkeltette erősen a figyelmed?

-Nem. Teljesen hidegen hagynak azok a rosszfiúk, akik külsőre nem tetszenek

-Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

-Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás

-Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem

-Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a rosszfiús stílus


5. Volt-e rá példa, hogy egy számotokra közömbös külsejű kifejezetten jó fiú erős vonzalmat keltett bennetek a jófiús stílusával? (Ha gazdag volt, akk ne vegyétek figyelembe. A pénz tudat alatt is ellensúlyozza a jófiúk azon gyenge pontját miszerint ők nem nyújtanak olyan biztonságérzetet.)

-Nem, hidegen hagynak a külsőleg közömbös jófúk.

-Csak nagyon minimális szinten és nagyon-nagyon kevés példa volt rá

-Igen, de csak ritkán és csak pillanatnyi felindulás

-Igen, kb. havi szinten de akkor erősen felkeltik az érdeklődésem

-Igen, valamiért szinte mindig erősen felkelti az érdeklődésem a jófiús stílus.


Őszinte válaszokat szeretnék.

Kort is írjatok.

Aki úgy gondolja írhat mellé egyéb tapasztalatokat, de bízom benne, hogy minnél többen kitöltik a "tesztet".

Férfiak tapasztalataira is kiváncsi vagyok. Milyen stílusu és mennyire nőcsábász az illető azt is odaírhatja.


Jó fiúk vagy rossz fiúk?:)


2010. dec. 2. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

ugye nem gondolod h ezt bárki elolvassa?

kicsit egyszerűsíts, mondjuk úgy 5 sorra !

2010. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a rosszfiú kell nekik!Tapasztalatból írom.

22F

2010. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

1., közepes, közepes és rossz fiú között: azért a saját barátom, aki elvben szeret, azért ne legyen már bunkó velem... a jó fiú viszont unalmas hosszú távon, nekem nézeteltérésre van szükségem [ezért is a közepesnél rosszabb]. a közepest egyébként túl negatív szónak érzem, én inkább úgy nevezném ezt a típust, változatos? tud alkalmazkodni a helyzethez

2., rossz fiú: benne van elég sárm ahhoz, h felkeltse a figyelmem, és feldühít annyira, hogy ha megvan a hozzá való külseje, akkor a felgyülemlett energia szexualitássá konvertálódik. illetve egy egyéjszakás kalandnál nem érdekelne, hogy megbízhatatlan és össze-vissza kú.rogat.

3., közepesnél rosszabb, rossz fiú: rosszfiú ld. előző válsz, de azért ha gyakrabban találkozunk, akkor bizonyos szintű korrektséget elvárok. közepes azért nem, mert beleszeretnék, és az nem rendszeres 'csak szex' már akkor :)

4., igen, történt már ilyen. a határozottság, önbizalom [és ez a rosszfiúkban mindig megvan] vonzóvá tehet valakit, aki egyébként nem ellenszenves, csak közömbös. felhívja magára a figyelmet, és szexi, hogy biztos magában és a sikerében.

5., nem. aki közömbösen néz ki és unalmas személyiség, az mitől válna vonzóvá? esetleg ha elkezd udvarolni, az legyezgeteti a hiúságom, találhatom aranyosnak, de kétlem, hogy meg tudna győzni.


19 vagyok egyébként és lány

2010. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1. jó és közepes

2. közepes és rossz

3. közepes

4. egyáltalán nem

5. minimális szinten

23/L

2010. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
jaja, amúgy egy "jó" nőnek is mindig a legrosszabb fiú kell, azt más kérdés, h ezt nem vállalja fel
2010. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy ez nagyon hosszú, de ha röviden próbálnám ezt így kifejteni, akkor meg sokan visszakérdeznének, nem értenék pontosan, meg "jaj én sose mennék bele egyéjszakás kapcsolatba", meg hogy ez nem ilyen egyszerű stb.


Próbáljatok csak a kérdésekre koncentrálni, a zárójeles és felvezető részek nagy részére csak azért van szükség ha valakinek valami nem világos

2010. dec. 2. 22:48
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

1) közepes

2) rossz fiú

3) rossz fiú

4) igen, volt, hogy egy rosszfiú nagyon felkeltette az érdeklődésem. ágyba is cipeltük egymást többször, de ennyi.

5) számomra közömbös külsejű közepes fiúba zúgtam bele halálosan. nem tudom miért... de napról napra jobban szeretem:)


maradjunk a közepesnél, arra szavazok. az általad leírt jó fiú az én szótáramban papucs, aki nagyon hamar unalmassá válik, a rossz fiúra meg nem érdemes időt pazarolni már éjszakán kívül. (már ha élvezed ha a pasi dominál a szexben..)

2010. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra így nem elég hogy jó fiú, rossz fiú, közepes. Tetszik az illető vagy sem? Ö milyen kapcsolatot gondol velem? Én a "közepes" stílusú férfiakat részesítem előnyben. Ne legyen tutyi-mutyi, legyen véleménye dolgokról, humora, udvariasságot is szeretem, ne legyen bunkó mint sok "pasi".


29N

2010. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

:D....Ugye?:D


Akinek (csak) a kérdések olvasása után nem világos minden, annak ott a magyarázó szöveg:-)

2010. dec. 2. 23:22
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!

Jöhet még minnél több :-)

2010. dec. 2. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!