Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, vagy normális heterok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, vagy normális heterok ha valaki tud értelmes magyarázatot erre annak örülnék, viszont a bunkók kíméljenek?

Figyelt kérdés

egy meleg fiú vagyok és egy ideje szerelmes vagyok egy srácba(aki meleg) több mint fél éve, és ezt neki is elmondtam 2 hónapjára rá, hogy megismertem. de ezalatt összejöttem a barátommal amiben persze az a srác segített akibe szerelmes voltam de ekkor még nemtudta. és mikor elmondtam neki, akkor kiderült, hogy végig féltékeny volt nem akarta hogy összejöjjünk, de az sem volt szóban hogy vele összejöjjek. és egy idő után újra szóba jött ez a téma (pár hónap elteltével) ahol azt mondta, hogy ha tehetné visszacsinálná, és megállítana abban hogy összejöjjek a barátommal (akivel azóta jól megvagyok, szeretem őt is, de még mindig szeretem azt a másik srácot). Viszont a srác akit szeretek azt írta hogy nem kérheti tőlem hogy önzőn csak egyedül őt szeressem, de szeretné, ha így lenne. Néha féltékeny, azért mert együtt vagyok a barátommal, egyszer szeret, máskor meg nem is érdeklem. Viszont nagyon megbízik bennem olyanok mond el amiket másnak soha nem tenne, én ismerem legjobban őt. Én még mindig szeretem őt, és hiába próbálom lezárni nem hagyja, mindig tesz olyat, amivel eléri hogy szeressem. De szeretem a barátomat is mindennél jobban nem tudnám elhagyni őt, de még mindig bennem van az hogy szeretem azt a másikat (persze erről az egészről a párom tud) Kérlek ha valaki tud válaszolni arra miért csinálja velem ezt, hogy ha vagyok, akkor az a baj, ha nem vagyok, és nem akarom őt szeretni akkor nem engedi hogy ne szeressem.


Tényleg csak értelmes válaszokat akarok (mellesleg nagyon nem érdekel hogy ki miket mond rólam azért mert meleg vagyok, ha ismernél nem is tudnád rólam hogy az vagyok, és akit ismerek elfogad annak aki vagyok)


2011. jún. 16. 23:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
már nem érdekel, hogy szeret-e, csak azt szeretném, ha nem játszaná ezt velem, mert nem épp a kedvenc játékom. ha valóban azt szeretném hogy kiderüljön hogy szeret, akkor miért vagyok a párommal? nem vagyok olyan hogy csak azért járok valakivel mert nincs más, így is nehezen bízok meg emberekben, csak egyszerűen azért írtam ide, hogy valaki tudja-e az okát hogy vajon miért csinálja ezt, mert ő nem válaszol rá (és még mondtam is neki akkor hagyjuk, de nem akarja, nem akarja azt hogy ne szeressem ezt nyíltan megmondta) csak azért írtam ha valaki volt ilyen helyzetben, tudja-e hogy miért csinálja én csak erre kérek segítséget.
2011. jún. 17. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!