Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron hol könnyű csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Nyáron hol könnyű csajt szerezni itt szegeden mondjuk? 17 éves vagyok és persze, hogy fiú:D

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 09:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De most már legalább nem fogok meglepődni, ha pókember jön velem szemben az utcán. :P
2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nincsen kockás hasam pl.
2011. jún. 20. 09:26
 13/23 anonim ***** válasza:
Ez most, hogy jött ide? Amúgy, ha zavar akkor kezd el kondiba járni vagy sportolj valamit. A lányok szeretik a sportos srácokat.
2011. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
járok úszni :D
2011. jún. 20. 10:45
 15/23 anonim ***** válasza:

Na látod! Akkor nem lehetsz egy gyenge kis fiú. Plusz valószínűleg széles hátad van. Nem hiszem, hogy esélytelen lenne.

Ráadásul eszembe jutottak a fesztiválok. Az én osztálytársaim szoktak járni ilyenekre Szegeden. Látod mennyi remek tanáccsal láttalak el? :P

2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
igen igen látom én jöhetnek még nyugodtan a jó tanácsok:D
2011. jún. 20. 16:00
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyébként minek írtad ki ezt a kérdést? Azért szerintem neked is eszedbe jutottak azok, amiket itt felsoroltam. Ennyire nem megy a csajozás? Vagy mi?
2011. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy még nem volt barátnőm ezért:S

egyébként te fiú vagy vagy lány? megpróbálok szerezni most nyáron egy csajt adok egy e-mail címet 13tigris13@citromail.hu erre majd tudnál/tudna küldeni tippeket, hogy mit mondjak a lánynak,mit csináljak, hogy elnyerjem a szívét?

2011. jún. 20. 19:51
 19/23 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. És tudod, nem hiszem, hogy tudnék tippeket adni. Ugyan is, igazából ugyanez a problémám.

Sőt, ami azt illeti annyiban különbözik csak, hogy én lány vagyok te meg fiú. De a többi része stimmel.


u.i. Azért sok sikert :)

2011. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
és te hány éves vagy?
2011. jún. 21. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!