Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek? Egyszerűen nem tudom rávenni magam.

Figyelt kérdés
Mindig kifogásokat keresek: szórakozóhelyen nem megyek oda a lányokhoz, mert nem lehet beszélgetni/mindenki részeg/a lányok csak szórakozni akarnak, nem ismerkedni. Utcán nem megyek oda mert hogy néz ki h utcán ismerkedek/biztos siet valahova stb. Mindig találok valami kifogást, hogy miért ne menjek oda a lányokhoz, így 23 évesen eddig egyetlen egy lányhoz még nem mentem oda, nem szólítottam le. Pedig nagyon szeretnék egy kapcsolatot, akár komolyat akár nem, csak legyen valami. Egyszerűen nem érzem magam így jól. Akármikor ráveszem magam, hogy "ma este oda fogok menni lányokhoz és ismerkedek", amint belépek a szórakozóhelyre és meglátok egy csomó csinos lányt, elkezd járni az eszem, hogy "biztos nem tetszem nekik, most nem kéne zavarni őket, mit mondjak nekik hogy ne legyek unalmas és ne nevessenek ki" és így tovább és így tovább, sorolhatnám a végtelenségig...
2011. jún. 18. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a net az bejött. Csak a távolság néha elég vészes dolog... Ehhez is szerencse kell.
2011. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mész oda egy csajhoz se, akkor nem is lesz soha barátnőd. Bénának tartod magad a csajozás terén? Nincs mit csodálkozni, hisz még soha nem mertél odamenni egy csajhoz se. Kezdd el, az elején biztos sokan lefognak koptatni, de idővel bele fogsz jönni. Vagy a megfelelő pillanatra vársz? Szerintem te is tudod, nem létezik olyan, hogy megfelelő pillanat. Legyél tökös. Kit érdekel, ha nemet mondanak húszan? Úgyis csak arra az egyre fogsz emlékezni, amelyik igent mondott.

Sok sikert!

2011. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is azon gondolkodom, hogy neten kéne. Az valahogy biztonságot ad. Bár eddig elvből nem ismerkedtem neten (nem mintha máshogy ismerkedtem volna), de jó lenne megpróbálni.


Van is egy lány akinek már régóta akarok írni facebook-on, de megint csak jöttek a kifogások. Ugyanis a lány csoporttársam az egyetemen és "mit fog szólni, hogy az elmúlt 3 évben egyszer se szóltam hozzá az egyetemen, most pedig hirtelen írok neki, hogy szeretném megismerni."

2011. jún. 18. 15:07
 5/9 anonim válasza:

A net lehet egy megoldás, de ha van valami speciális érdeklődésed, az is megkönnyíti a dolgot. Pl. a japán animék kedvelőinek ott az animecom, több ezren vannak, bárki odamegy bárkihez, hogy "hű, de jó a jelmezed/ruhád/nyakláncod" és máris kezdetét veszi a társalgás, ráadásul minden korosztály képviselteti magát.

Ha az általad kedvelt dolgoknak is vannak meetingjei, menj és nézz körül. Könnyebb ismerkedni egy olyan lánnyal, akiről tudod, hogy legalább egy közös témátok biztosan lesz.


(btw, jól teszed, hogy szórakozóhelyen nem mész oda hozzájuk, a legtöbb lány ezt zaklatásként éli meg)

2011. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyen érdeklődési köröm. Maximálisan átlagos fiú vagyok. Egyetemre járok, tanulok, néha bulizgatok haverokkal, vagy itthon vagyok és netezek.
2011. jún. 18. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el lenne olyan anime/manga ami tetszene:D
2011. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, egyetemen tök jól lehet ismerkedni. Annál lazább közeget nem találsz. Ahogy észrevettem ehhez meg "hozzá lazul" az ember.
2011. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha van egy lány aki tetszik és még csoporttársad is akkor nem értem miért nem bírod rászánni magad hogy elhívd.


Mit veszíthetsz? Eddig se beszéltetek, maximum ezután se fogtok. Hívd el valahová.


Csak NE facebookon. Az a biztos halál. Élőben szépen odamész hozzá és lazán, magabiztosan megkérdezed nem volna-e kedve inni valamit. Vagy ilyesmi.


Tanulhattok is együtt. Csak meg kell próbálni!

2011. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!