Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ha egy lány csak egy szivecskét irna nektek(vagy levélben,vagy chaten).És semleges a viszonyotok.
2011. jún. 18. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

örülnék neki. Ha meg tetszik is, akkor nagyon örülnék neki :P

19/F

2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is örülnék, csak facebookon ne böködjön.

:)


15/F

2011. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a farkadat akarja!



legalábbis te ezt szeretnéd gondolni... pedig a nőnemű egyedek alkalmasak "baráti" vagy "jaj, de szeretlek" szívek küldésére. Ezeknek nincs szexuális tartalma, csak a baráti szimpátiát fejezik ezzel ki és csakis azt a célt szolgálja, hogy megzavarja a józan férfi gondolkodást...

2011. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi mást, csak egy szívet? Fura.
2011. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyből betöcskölném.
2011. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam a fiú barátaimnak szivet küldeni.. tiszta aranyos.!! 15/L. :-P
2011. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Erre nem kell sehogy reagálni.Mi lányok a szívet nem csak a szerelmünknek küldjük.Barátnak, havernak, családtagnak, barátnőnek ugyanúgy.Ez csak annyit jelent, hogy szeret a csaj, csak nem buztos, hogy úgy ahogy.'Bír'
2011. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!