Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

egy srác akar téged meghódítani és szimpatikus is. egy dohányzós, nagybulizós srác, és megtudod, hogy majdnem kirúgták a suliból, drogozik ritkán és nem nagyon szeretik az osztályában, sőt utálják és 10. ben bukott is. lányok ti ezek után is szimpatikusnak tartanátok őt? hogyan változna a véleményetek utána ?


16-17-18 éves korosztályhoz szól


2011. márc. 21. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én biztos nem kezdenék vele, van elég bajom enélkül is

olyan illúziókban meg kár magadat ringatni, hogy majd a kedvedért megjavul, mert nem fog - ő ilyen, és azért ilyen, mert jó így neki (ha nem lenne jó, megváltozna)

a szeretet meg arról szól, hogy olyannak szereted, amilyen, nem akarod megváltoztatni

2011. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az ilyenek nem nagyon jönnek be...

ha meg utálják az osztályában, akkor nem lehet vmi kellemes a társasága...plusz ha még bukott is és drogozik...lényeg a lényeg, inkább jó messzire elkerülném...bocsi

2011. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dohányzós, bulizós, drogozós, ki akarják rúgni suliból. Hogy lehet így bárkinek is szimpatikus???
2011. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ bukott is? Kösz nem.
2011. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul, én nagyon előítéletes vagyok! Sry
2011. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy bulizós, még nem gond, főleg, ha a lány is hasonló beállítotságú vagy nem bánja, ha a párja elmegy bulizgatni, gyakrabban, mint az átlag. Dohányzás: nem azt mondom, hogy jó szokás, de mindenkinek van egy szenvedélye. Ha a lányt nem zavarja a dohányfüst, a füst szagú ruha/bőr stb illata, akkor itt sincs gond. Na de a drog és a suli az már elég negatív :S (legalábbis számomra), ha egyszer bukik, uff megesik, valami nem megy (de ez inkább áltsulira jellemző, gimibe már inkább nem tanulás eredménye inkább)... a drog meg.. "drogozik ritkán" ez olyan szenvedély betegség, ami egyre erősebb lesz, nem hiába aki abba tudja hagyni, az csak elvonóval tudja.. ha meg nem hagyja abba, hát szerintem elég sok téma van neten is stb, hogy milyenek lehetnek a drogosok, ha elhatalmasodik rajtuk... utálják, és a kirúgás szele is megcsapta... akkor azért valamit tennie is kellett. Tehát a személyisége ez miatt kicsit megkérdőjelezhető, hogy később is szimpatikus lesz-e, mikor jobban megismeri... hisz először, mindenki megpróbálja a jobbik oldalát mutatni, főleg, ha egy másik személyt szeretne magába bolondítani.
2011. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem én vagyok csak az egyik oszt. társam
2011. márc. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!