Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni egy olyan 20 éves lánynak, aki nem szereti a bulikat, kocsmákat discokat?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen reménytelen a dolog?
2011. okt. 6. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
teljesen reménytelen a dolog.
2011. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A bulik, kocsmák és discok kivételével bárhol.
2011. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Próbál a chat-n. Annak idején megismerkedtem egy lánnyal chat-n aki elhívott a bparádéra és bemutatott egy barátnőjének akit végül elvettem feleségül.
2011. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok te, csak fiúban. Van egy olyan elméletem, hogy igen. Csak a discoban lehet ismerkedni. Aki meg olyan elbaszott mint én, annak szépen kihalnak a génjei, és egyre csak jobb és jobb lesz a társadalom, hiszen szelektálódik. A magam részéről ennyit megteszek.
2011. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég sok hely maradt azért még.

Pl.: könyvtár, múzeum, parkban, túrán, utazás közben (vonat, busz, stb.), ismerősön keresztül (ismerős ismerősével), neten is, bár jobb élőben, de itt GYK-n is akár. :D

Ha gondolod írj. ;)

24F

2011. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el járni könyvtárba, ott biztos találsz olyan lányt!
2011. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok fiúban, de mégsem hiszem azt, hogy reménytelen dolgom lenne. Az egyetemen rengeteg emberrel lehet ilyen-olyan úton megismerkedni, nem is feltétlen csak órán. Könyvtárban a legegyszerűbb: csönd van, könnyű figyelni a másikra, nem is olyan nehéz észrevetetni magad. Neten kicsit necces, mert bár nagyon kedves emberekkel lehet megismerkedni, de nagy szerencse kell, hogy földrajzi akadályok ne legyenek köztetek.

Ez csak egy nagyon kis szelete a lehetőségeknek, én volt barátnőmet például egy önvédelmi küzdősport edzésén ismertem meg.

Szóval csak fel a fejjel, járj nyitott szemmel, és ne csak otthon ülj, akkor rád talál majd idővel a szerencse.

20/F

2011. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 /Anita_'94/ ***** válasza:
41%
Csak ne a neten! Olyan helyre próbálj esetleg menni, ahol sok pasi van. Én egy focimeccset ajánlanék, ott vannak rendesen.
2011. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A "hol" kerdesre nagyon egyszeruen tudok valaszolni, hiszen ismerkedni szinte barhol lehet (a teljesseg igenye nelkul): munkahely, iskola, tanfolyam, szakkor, muvelodesi hazak, onkentes munkak, tomegrendezvenyek, civil szervezetek rendezvenyei, tanchaz, mozi, szinhaz, konyvtar, filmklubok, szinjatszo korok, hobbikozossegek, szorakozohelyek, diszkok, klubok, kavehazak, teahazak, romkocsmak, sportkorok, edzotermek, uszodak, strandok, elmenyfurdok, termalfurdok, chatoldalak, internetes tarskeresok, internetes kozossegi portalok, kulonbozo szubkulturak hiveinek letrehozott internetes oldalak, kulonbozo szubkulturak hiveinek letrehozott kozossegi esemenyek, rapid randik, szingli estek, fesztivalok, szabadteri programok, sportrendezvenyek, zenei esemenyek, felvonulasok, koncertek, muveszeti fesztivalok, felolvaso estek, irodalmi estek, termeszetjaro egyesuletek, kirandulasok, extremsport egyesuletek, vagy legvegso esetben egyszeruen csak az utcan!


Szerintem ha mar ismerkedesrol van szo, akkor a "hol"-nal sokkal nagyobb kihivast jelent a "hogyan"-ra valaszolni es gyanitom, hogy neked is inkabb ezzel lehetnek problemaid... ha megsem, akkor elnezest!

2011. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hova valósi vagy? Írnál nekem e-mailt? :D


19/f

2011. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!