Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szereti majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szereti majdnem minden csaj a tangat?

Figyelt kérdés
ti mit ereztek ha felhuztok egy tangat magatokra?
2011. okt. 16. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nem is hordom.
2011. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem... Bár nyilván ha olyan ruhát/nadrágot húzok amin átütne a franciabugyi, akkor én is veszek fel, de amúgy nem szeretem, sokkal kényelmesebb a francia.
2011. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen igaz. Engem nagyon idegesít a tanga és pl hüvelygombát is könnyebben lehet kapni a tangával. Van másféle szexi fehérnemű is, nemcsak a tanga.
2011. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

még nem próbáltam

15/F

2011. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"pl hüvelygombát is könnyebben lehet kapni a tangával."


Pontosan én is így jártam, pedig reggel -este fürdök, rendesen tisztálkodok. Amíg hordtam tangát, folyton volt valami bajom, amint áttértem a franciára, azóta semmi.


Egyébként mondta már férfi ismerős, hogy ő nem is kezd tangás lányokkal.

2011. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretik. csak divat és hordják.
2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokkal kényelmesebb szerintem, és nem divatból hordom. ha szexin szeretnék felöltözni a barátom előtt mindig franciát veszek, de mindennapi használatra jobb a tanga
2011. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem valami kényelmes, amikor bevág.
2011. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy barom volt aki kitalálta. Rohadt kényelmetlen. Én maradok a kényelmes és csini bugyiknál :)


A tanga egészségügyileg sem jó választás! ez tény!

26N

2011. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, sima bugyit szoktam hordani, néha franciát.

Tangát csak akkor, ha a bugyi átütne a nadrágon/szoknyán. Vagy nem mostam és már csak a tangáim tiszták.

2011. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!