Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. nem tudom miért történik állandóan az hogy ha megismerek egy embert nagyon kötősök hozzá. most megyek középiskolába de van egy tanárom aki már most nagyon hiányzik. mindenki azt hiszi, hogy szerelmes vagyok belé pedig nem, csak egyszerűen nagyon szeretem. és nem ő az egyetlen aki iránt így érzek. az utóbbi hónapba gondolkodtam ezen. előfordulhat, hogy ez apakomplexus? talán azért szeretem, mert minden megvan benne ami az én apukámból hiányzik. mert az én apám iszik, állandóan spórol, hamar ideges lesz ( soha nem ütne meg semmi ilyesmi ) és túlságosan aggódik. a kérdést nem tudtam jobb kategóriába írni bocsi.
2011. jún. 18. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Apakomplexus majd akkor ha te is mint itt sok lány elkezdesz majd 30 évesekhez vonzódni, mert "ők olyan érettek mint te".


Az, hogy pusztán kedvelsz egy felnőttet stb még nem meríti ki ezt a fogalmat.

2011. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Luke,én vagyok az apád!
2011. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy tud az apád egyszerre inni is meg spórolni is, ez nekem is jól jönne.

Ha csak egy néhány emberrel érzed ezt akkor az nem gond, velem is előfordul.

2011. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy higy piára spóról.


A kérdésre válaszolva: Az, hogy szimpatikus neked egy felnőtt az nem baj, ahogy már előttem azt leírták még nem meríti ki az apakomplexus fogalmát. Csak vigyázz, hogy ne ess át a ló túloldalára.

2011. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!