Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés
Ha járok valakivel,egy-két hétig minden maga a tökély,aztán fognak és faképnél hagynak.Mindig elhiszem,hogy az aktuális lesz az örök,aztán mégis mindig csak kihasználnak :/ Mással is van ilyen?Tapasztalatok?
2011. szept. 3. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
először is... azért, mert 16 éves lány vagy... másodszor... mert azokat, akik igazán szeretnek, megalázod, elküldöd, és még ki tudja, miféle szörnyűségeket csinálsz vele... na ezért!
2011. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem biztos hogy az ökör szerelmet keresik, lehet rájönnek, hogy nem te vagy nekik az, akit keresnek. Neked sem a nagy őt, az örök szerelmet kéne keresni, pláne nem 1-2 hét kapcsolat után.
2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, én nekem még egy kapcsolatom sem volt, de ha lenne igyekeznék hosszabb távra együtt lenni a lánnyal.


Én is olyan szerelmes típus vagyok, hogy megtalálom a párom és tök happy lesz, de nem kellek én senkinek sem valamiért.


Fáj így élni, fiúként ez még rosszabb, mivel nekem kell kezdeményezni, de már ehhez sincs erőm, állandóan megbántanak a lányok.


Mintha mindig valami gonosz, utálatos csajt fognék ki, valahogy nincs szerencsém.


Forever alone! :(


21/F

2011. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 blanku ***** válasza:
1.válaszolónak csak annyit,hogy én is 16 vagyok és 3 éves komoly kapcsolatom van és jól vagyunk!szóval ez nem lehet a gond!Válasz:Lehet,hogy még nincs itt az ideje annak,hogy lekomolyodj!
2011. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék-nekem tetszik ez a ˝link˝ élet,a barátnőim irigykednek is rá,hogy milyen jó,nincs gondom,független vagyok,mindenkit megkapok...ja,de néha azért nekem is jobb lenne egy hosszútávú kapcsolat,olyan összebújós,amiben nem használnak ki. :/
2011. szept. 3. 22:37
 6/15 anonim ***** válasza:
de eltaláltam a korod?? (első vagyok)
2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
el,ügyes vagy,bár tény,hogy elég ˝sztereotíp˝ vagyok ;)
2011. szept. 3. 22:39
 8/15 anonim ***** válasza:
hmm... és a második része is sikerült? :)
2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem,azzal nem értettem egyet.2 éve volt egy csúnya csalódásom,nem tudok megbántani senkit...
2011. szept. 3. 22:41
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor a horoszkópod vagy bika, vagy ikrek, igaz? :D
2011. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!