Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Srác vagyok és nagyon egyedül vagyok.. szégyen nem szégyen de a sírás kerülget sokszor, 20 éves vagyok.. tudom még fiatal stbstb de senkit nem találok és senki nem talál rám.. szörnyű ez az érzés.. és állítólag ronda se vagyok, de ez nem vígasztal.. otthon este egyedül leülök az ágyra és néha azon gondolkodom hogy ez vajon egy büntetés? vagy én nem is tudom de nem kívánom senkinek
2011. aug. 6. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ne az ágyon töprengj, hanem menj ki haverokkal bulizni, akárhova. Mindig akad egy könnyű préda. MINDIG.
2011. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj új emberekkel, keress magadnak társaságot. Akár interneten is lehet. Járj el a barátaiddal szórakozni, bulizni. Sosem szabad szomorkodni ez miatt, előtted az élet, találhatsz társat magadnak.:)

Sok sikert! 16/L

2011. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sashinka ***** válasza:
88%
Hát barátom nem irigyellek !!! Ez tényleg nagyon szörnyű érzes ,tudom ez nem megynyugtató de azért elmesélem neked ,én 29 vagyok és én is még a mai napig így vagyok elég depressziós érzés ,csak annyit tudok javasolni próbálj egy kicsit többet szórakozni ,találni egy pár barátot ,járj egy kicsit kocogni ,hogy kitisztuljon a fejed.És elég értelmesnek tünsz próbálj neten valami okos ürelmes csajjal megismerkedni. Tényleg sok sikert kívánok .
2011. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is ugyanez van.. 19L

ha görcsösen keresel valakit, nem nagyon jön össze...

de hát igen..valljuk be.. katasztrófa :/

2011. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne lógasd a fejed, sokan vagyunk ezzel így manapság, azt nem mondom hogy, irány bulizni szedj fel valakit, mert szerintem hülyeség, legalábbis nálam nem jött be, és szerintem ha eddig te sem találtál társat akkor attól hogy hirtelen elrohansz egy szórakozóhelyre nem változik meg az életed.

Szerintem fogd fel másodlagosnak ezt a dolgot, helyezz előtérbe olyan dolgot ami fontosabb, amiből hasznod lesz, tanulás, munka , sport stb. és ne azon rágódj hogy egyedül vagy.

Ha valamiben jó vagy az előbbiekben felsoroltak közül, akkor az építőleg hat a lelki egyensúlyodra, és pozitívabb kisugárzást fog eredményezni....és ezt a csajok is észre veszik.


Szal ne rinyálj és toporogj, hanem vágj bele az életbe.

Mondom ....ha jól fogod magad érezni a bőrödben a csajok is felfigyelnek rád!!!!! Hajráá!!

22/F

2011. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél :). 23/L
2011. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
linkelj egy képet magadrol 16/L
2011. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!