Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok pár kérdésemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok pár kérdésemre? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

1. Ha egy fiú kocka típusú,szeret gépezni,otthon lenni,de mégse visszahúzódó,mert néha bulizik,meg sokmindenkivel beszélget... De pl.velem szemben olyan,hogy nem mer odajönni,pedig azt lehet róla hallani/olvasni(facebook),hogy szórakozik egyéjszakás pillangókkal....Akkor tőlem miért fél??? ÉN visszafogott,komoly lány vagyok,nem járok bulizni,meg ilyenek. Most melyik énje igaz??


2. Miből lehet látni egy fiún,hogy régóta nem szexelt?


3. Miért van az,hogy egy lány kiegyensúlyozott,nyugodt lesz a fiú mellett a párkapcsolatban,a fiú még még több energiát nyer?


4. Igaz,hogy ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor ezt azzal is kifejezi, hogy le akarja uralni?

Miért?


Nagyon köszi.


2011. jún. 18. 21:01
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

1. nem mer? biztos? nem inkább nem akar? lehet nem látja értelmét, vagy nem vagy annyira izgalmas.


2. áll a farka egfolytában, ingerlékenyebb, sokat veri, hamarabb rádizgul, gyorsabban elmegy


3. ez nem midnen párkapcsolatban van így, hülyeség lenne válaszolni, személyre szabott.


4. ez meg személyiségfüggő.

2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.Nem tudom,először biztatták a barátai,meg mosolyogtak,aztán miután más fiúval is szemeztem (nem akarok tőle semmit,csak én mindenkit megnézek),teljesen szomorú lett,kiakadt,és még annyit se néz rám,mint előtte,mikor még nyíltan bámult,most már csak titokban...
2011. jún. 18. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

1.mert te komoly vagy,mit akarnál egy nöhajkurászotol?am meg lehet nem nagy csajozos.párom is gépezett sokat és bulizott bár ö nem nözött csak tartos kapcsikkal.

2.semmiböl nem látod,max hamar feláll neki.

3.a férfi és nö is kiegyensulyozotabb lesz,mert nyugalom van.

4.le akarja uralni?ez mi?hogy uralkodni akar felette?ez férfi válogatja.am meg mert ök hordják a nadrágot ált azért.

2011. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!