Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljuk? Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljuk? Tanácsokat kérek. Komolyan

Figyelt kérdés
Barátnőm és én sem létesítettünk még senkivel szexuális kapcsolatot, ám egymással már kerültünk elég közeli helyzetben ehhez, ugyan ő azt állítja még nem szeretné, de biztos akarok lenni a dolgomban ha oda kerül a sor. Mert attól hogy most eztmondja... a múlthéten spontán letámadt, sokkal bátrabb volt mint én ( ez lehet szégyen is ) ugyan "az" még nem történt meg, de mindenre felkészülök. Vannak elképzeléseim hogyan zajlik élesben, meg tudom mit hogyan.. de ilyen részleteket a tapasztaltabbak írhatnának h meddig bírom majd, úgyértem mikor élvezek el.. gáz-e az hogy ha elsőre nagyon hamar ill. később?ő meddig bírja majd?? észre veszem-e amikor elmegy? és h elsőre óvszeren kívül érdemes e valamit használni? pl.: síkosító vagy hasonló? légyszi normális válaszokat.. a baromságokra nem vagyok kíváncsi , előre is köszi
2011. jún. 18. 22:21
 1/5 csakegynév ***** válasza:
Hát először is ne izgulj csak szépen lassan ölelgesd, csókolgasd aztán szépen lassan haladj egyre lentebb izgasd picit a nyelveddel, hogy jobban ellazuljon. Aztán szépen lassan tedd be neki, de légy figyelmes ne nyomd be tövig kapásból. Óvszer elég síkosító külön felesleges van az óvszeren is. Mivel ez az első nem hiszem, hogy gáz lenne ha hamar elmennél gyakoroljatok sokat aztán majd jöhetnek a hosszabb menetek. A másik meg nem biztos, hogy elsőre elfog ő is élvezni főleg ha rövid az aktus, de szájjal befejezheted neki. Szóval sok kellemes együttlétet kívánok, remélem kaptál némi választ a kérdéseidre.
2011. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kaptam választ :D köszi szépen
2011. jún. 18. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte a fiúk hamarabb elmennek, de ilyenkor (ha van rá igény) lehet próbálkozni egy második menettel. Figyelj a lányra, legyél óvatos, gyengéd, és figyeld, hogy melyik mozdulatodra hogy reagál. Ha ő nem szeretné, semmiképpen ne erőltesd.

Talán síkosítót érdemes használni, de ószert mindenképp!!!!

A lányok elsőre nem szoktak elmenni, mivel ez nekünk inkább fájdalmas, mint élvezhető.

Viszont mindenképp legyen valami előjáték, amitől beindultok, akkor a lánynak is kevésbé fáj. És védekezzetek!

2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2011. jún. 19. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért bírd minnél tovább. Oké, hogy első, de azért ne az maradjon meg benne, hogy nagyon hamar elélveztél.

Ha már csináljátok, és érzed, hogy lassan elmész, gondolj másra, hogy tovább bírd. Az előjáték során sokáig kényeztesd, amikor érzed, hogy nagyon fel van izgulva, akkor kezdj neki. Ha gyengéd vagy és szerencséd van akkor elmegy előtted. Ha nem akkor fejezd be kézzel vagy szájjal. Ha meg látod rajta, hogy annyira nem akarja már akkor ne erőltesd. Majd legközelebb jobban fogja tudni élvezni.

2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!