Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent vajon ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent vajon ha egy fiú gyakran mondja nekem hogy "kisasszony"? Nem hordom fenn az orromat.

Figyelt kérdés

És "kis"asszony se vagyok, 19 éves vagyok:D

Tetzsik nekem nagyon, gyakran hív így ha találkozunk, vagy ha neten dumálunk.

Szerintetek miért?


2011. jún. 18. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ez tök poén:))


Én poénból szoktam magázódni.

2011. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
kedveskedik, meg romantikusnak tarthatja, hogy nem szokványosan, hanem régimódian szólít meg.
2011. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom, én eddigk ét olyan embert ismertem aki így beszélt, vagy művésznő voltam vagy kisasszony, na ők efl akartak szedni ha ez segít valamit neked. de elég hamar az agyamra ment, szerintem ez baromi idegesítő:DD
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
hát neked szamóca elég szegényes lelkivilágod lehet!
2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 szamóca.. ***** válasza:
82%
vagy csak nem szeretem ha ennyire sekélyesen nyalják a s*ggem. de egyébként abban is van valami amit te mondasz, de nem hiszem hogy ezért támadnod kellett volna. engem zavar. ennyi. ezen kívül sok minden zavar még ami másnak tetszik, lehet valami nyomorék vagyok
2011. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

nem feltétlen

hány éves vagy? max.15nek nézlek

2011. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 szamóca.. ***** válasza:

20, de ez nem jelent semmit.

te pedig...? elég gyorsan és felszínesen ítélsz, ráadásul keményen is, messzemenő következtetéseket vonsz le egy lényegtelen elemből, 20+ de 25- ?

2011. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

a stílusod miatt következtettem erre:)egyébként igen,gyorsan ítélek meg embereket(legtöbbször jól is), de mivel ide csupán szórakozásból járok,nem igazán érdekel ha esetleg tévednék:D

szóval az hogy most rosszul itéltelek meg,teljesen hidegen hagy.,Azért csodálkozom hoyg 20 éves létedre nem tetszik egy pasitól a jó modor! Én nem szoktam magázni senkit ez igaz,de szerintem mondjuk ez egy kedves gesztus!

2011. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%-os Te mekkora egy fagolyó lehetsz,akárhány éves is vagy...XD
2011. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát tudod mennyire érdekel a te véleményed??:Dépp annyira hogy reagálok rá
2011. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!