Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent vajon ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent vajon ha egy fiú gyakran mondja nekem hogy "kisasszony"? Nem hordom fenn az orromat.

Figyelt kérdés

És "kis"asszony se vagyok, 19 éves vagyok:D

Tetzsik nekem nagyon, gyakran hív így ha találkozunk, vagy ha neten dumálunk.

Szerintetek miért?


2011. jún. 18. 22:35
1 2 3
 11/25 szamóca.. ***** válasza:

a jó modorral nincs bajom, ezt viszont műmájer dolognak tartom. a jó modor nálam az, amikor valaki alapvetően, teljesen természetesen tisztel engem, és úgy is viselkedik, de ez nem természetes, nem a múlt században élünk. lehet hogy valakinek vicces, engem zavar. csak hogy még szegényesebb lelkivilágúnak tűnjek, zavar továbbá a vágott virág ajándékként, a mozi mint randiszínhely, idegbajt kapnék ha valaki szerenádozna nekem, és nem vagyok házasság párti.

egyébként nem mondtam hogy tévedsz, lehet hogy igazad van, nem tudom. máshogy látom a dolgokat.

2011. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hu,micsoda tisztogatások történtek itt:D
2011. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Bizony:) Bár még mindig nem teljes:)

De győzzön az igazság, közöltem veletek hogy húzzatok a kérdésemtől, ha csak ismerkedni akartok:)

2011. jún. 20. 14:11
 14/25 anonim ***** válasza:

igazság?:D

de azt mondd már el,légyszíves ez téged miért zavar?

tök jó dolgokról beszéltünk:)

2011. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Most komolyan kérdezed hogy miért zavar?! Magadtól nem jössz rá?

Téged nem zavarna ha egy kérdésedet két irritáló egyed arra használná, hogy ott flörtölgessenek?

Inkább én nem értem, hogy miért nem voltatok képesek eleget tenni egy egyszerű kérésnek, és elhúzni innen.

2011. jún. 20. 15:07
 16/25 anonim ***** válasza:

nem tudom,mert én nem tettem még fel sosem kérdést:D

egyébként meg nem flörtöltünk,láthatatlanba elég érdekes lenne,én csak eludmálgattam egy szimpatikus egyénnel.

És mondtam már,az külön ok volt h.téged ennyire idegesít:D

(bocsi)

2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Csak tudod az meglehetősen gyerekes, éretlen gondolkodásra valló dolog, hogy valamit azért csinálunk, mert mást idegesít.

Velem utoljára talán az oviban fordult elő.

Ti meg itt vagytok a 22 és 25 (nem biztos hogy jól emlékszem) évetekkel és ennyire futja...

2011. jún. 20. 15:27
 18/25 anonim ***** válasza:

hát most mondd meg! felháborító:D,

mindenkibe ott van a gyerek,neked sem kéne elfelejtened,ahelyett hogy megjátszod magad

2011. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 szamóca.. ***** válasza:

nekem van mentségem én még csak húsz vagyok :D

de szigorúúan ak érdésnél maradok, mert megfenyegettek miattad hogy kib*sznak az oldalról, azt meg tán túl se élném...:D szóval.

ha a sráccal is éppen így viselkedsz, és igen, fenn hordod az orrod, akkor már értem miért hív kisasszonynak.

csak olvasd vissza... ez éppen olyan viselkedés.

és könyörgöm, ha annyira idegesítő marhák vagyunk, akkor ne provokáld ki hogy még msot is ide írkáljak.:D

2011. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miattam fenyegettek meg? Senki nem kérte hogy ide írj, sőt! :)
2011. jún. 20. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!