Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent vajon ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent vajon ha egy fiú gyakran mondja nekem hogy "kisasszony"? Nem hordom fenn az orromat.

Figyelt kérdés

És "kis"asszony se vagyok, 19 éves vagyok:D

Tetzsik nekem nagyon, gyakran hív így ha találkozunk, vagy ha neten dumálunk.

Szerintetek miért?


2011. jún. 18. 22:35
1 2 3
 21/25 szamóca.. ***** válasza:
látom sikerült kiszúrni a lényeget... próbáld észrevenni azt a részét ami tényleg rád vonatkozik.
2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ami rám vonatkozik? Amit te írsz rólam, abból egy szó sem vonatkozik rám:)
2011. jún. 20. 15:52
 23/25 szamóca.. ***** válasza:
jolvan kisasszony :D
2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 20. 15:58
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyébként az a fura hogy ide eggyes emberek feltesznek olyan kérdést,amire igazából nem értem milyen választ várnak,vad idegen emberektől?

Aztán engedik hogy (ismétlem)idegenek tanácsot osszanak nekik,és még el is hiszik,sőt valaki meg is fogadja! Én csak a legközelebbi ismerőseim/szeretteim véleményére adok olyan szinten hogy meghallgatom,de az biztos hogy én döntök:)

Az elöbbiekből kiindulva,te feltettél egy kérdést amire mi válaszoltunk,utána beindult egy beszélgetés(ami ugyan elkanyarodott a témától) ami a kapcsolatokról szól stb.,és nem ált le egy síkon hanem két idegen ember olyan beszélgetése volt ami tök őszinte,tabu nélküli kerülve a jópofizásokat és stb. Még mindig nem értem,ez téged miért zavart?:)Azáltal hogy te egy kérdést teszel fel az INTERNETEN az megtörténik,és utána már nem kezeskedhetsz érte önkéntesen,hiszen szólás-szabadság van,azt írunk amit akarunk(jó,már nem teljesen ,na de akkoris)

És nekem ez tetszik,bejön ugyhogy ne vegye el tőlem senki szamócát!!!:D

2011. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!