Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a srácot. Akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a srácot. Akart valamit, de mivel leszidtam, így besértődött?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



Ez az előzmény, nem feltétlen szükséges elolvasni.


A kérdés kifejtése:


Ugye a játékban nagyon jól elvoltunk, tényleg istenien. Aztán írtam neki egy sms-t, majdben kifejtettem a családi helyzetemet (halálozások betegségek nemrégről) amiről nem tudott. Erre nem reagált.

Majd pár nappal később írtam neki, hogy hogy sikerült a vizsgája. Nem írt vissza, de később fb-re kiírta, hogy siker, és mennek bulizni. Én itt majdnem elkezdtem sírni, később felhívtam, hogyha így gondolja, hogy nekem nem válaszol, akkor hagyjuk egymást, mert ez nem barátság, pedig azt hittem, hogy jóban vagyunk. (én többet érzek, de nem tudja, félek hogy elutasítana megint)


Majd ma írtam, hogy nem jön játszani? Ő írta, hogy nem ért engem, csak az én kedvemért kezdett el megint játszani, de mivel leoltottam csütörtökön, így felhagy a játékkal.

Én írtam neki, hogy ne haragudjon, és hogy jöjjön velem játszani, mostanság kicsit érzékeny vagyok, ami a családi halálesetek után lehet érthető is.


Erre nem reagált semmit, játékba sem nézett fel, semmi.



Mégis mire gondoljak? Félek, hogy megint elrontottam valamit, mert őt iszonyatosan könnyen megtudom bántani minden apró cselekedetemmel, mert a leszidás se volt durva, inkább csalódott.


2011. jún. 18. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
a jeleiből arra gondolok, hogy had a fenébe. ha annyira kellenél neki, akkor már veled lenne és nem sértődősködne. ha igazán kellenél neki, akkor láthatta volna, hogy tepertél utána, kerested, és ő is jelzett volna. ne kényeztesd el, mert most szerintem azt hiszi, hogy te úgyis mindig pitizni fogsz neki, amint épp bevágja a durcit. na azért itt még nem tartunk.
2011. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átfogó négyzete megegyezik a befogók négyzetének az összegével!
2011. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!